Quote Originally Posted by Joyradu View Post
Monky, prima data cand nu-s de acord cu tine , firma conteaza si uite de ce: ET-ul meu se pare ca e mai bun decat al lui nikky in cel putin 90% din cazuri -> amicii mei care au luat tzeapa tot "papatronice" ca ale lui nikky foloseau ...
am zis eu ca am luat teapa? ca nu-mi aduc aminte... doar am intrebat daca a auzit cineva de produsul asta. cat despre cantitatea de fum si gust, sunt foarte multumita. in plus, au mai incercat-o intre timp cativa fumatori si au ramas incantati si de gust si de felul cum se comporta.

am vazut si primele clipuri video din acest thread si ce am primit eu e identic cu ce-i acolo. iar cu lichidul cumparat e cam asa: seara pus 3 picaturi in filtru, papat o parte din lichid din prostie (mi se terminase bateria), fumat toata seara si a doua zi, pus azi-dimineata doua picaturi, asa, ca sa fie. ca fum mai era.

ramane sa vad cum se comporta in continuare.



Gamer X - aici discutam despre fumatul mai curat, nu despre cum sa te lasi. placa aia cu vointa am auzit-o pana la refuz. da' pe mine m-a intrebat cineva de ce fumez? pentru ca raspunsul e simplu: PENTRU CA-MI PLACE! punct. iar daca aflu ca mai am 5 luni de trait, oricum nu mai conteaza o tigara in plus sau in minus. "exercitiul" asta de logica e absurd.