Eu inca ii "suport" pe fumatorii "clasici". Nu de alta, dar nu vreau sa devin ipocrit si imi imaginez cum eram eu pentru nefumatori. Insa trebuie sa recunosc ca diferenta este uriasa. Cel mai bun exemplu a fost o intalnire pe care am avut-o de curand cu ceva prieteni. Am venit la inceput cam 10-12 persoane (doar nefumatori + 4 fumatori de eT). Nefumatorii erau fericiti, noi eram super happy ca ne satisfaceam "poftele"... A fost deajuns o singura persoana care fuma tigara normala ca sa se schimbe tot aerul din camera si sa ii deranjeze pe nefumatori.

P.S. Cred ca jucariile astea chiar ajuta anumite persoane sa se lase de fumat. Imi povestea cineva ca au venit la el cumparatorii sa-i inapoieze kiturile de eT. Fara sa ceara refund... doar sa inapoieze si sa multumeasca pentru ca au reusit sa se lase. Cine stie, poate chiar ajuta

P.P.S. Cea mai mare fericire este acasa. N-am mai vazut niciodata perdele atat de albe pentru asa mare perioada de timp Si da, unul din cele mai interesante chestii pe care le "primesti" pentru ca treci pe eT este faptul ca incepi sa descoperi gusturi si mirosuri pe care le credeai de mult disparute. Eu de exp. am observat ca acum mananc mult mai putin sarat/condimentat decat cand fumam tigare normala. Probabil ca are legatura cu papilele gustative care erau num-num de-atat tabac