Quote Originally Posted by MonkY View Post
Pt. cei care se sperie de marime... va garantez ca dupa o luna maxim, o sa va obisnuiti atat de mult incat o sa vi se para bizar cele cu diagonala mai mica. Ganditi-va ca sunt oameni care se joaca pe proiectoare... la diagonala de 1.5-3m, si asta intr-un apartament normal la bloc. Si totusi nu se plang ca e "prea mare"

Revenind la 3D, unul din cele mai importante lucruri este luminozitatea, stiindu-se faptul ca ochelarii scad din luminozitate foarte mult. Eu estimez ca vorbim de o pierdere de cel putin 30% cu ochelari buni. Prin urmare, sa nu va speriati cand vedeti cu ochiul liber cate un TV 3D care pare ca e prea mult luminat/albicios. Give it a try with the glasses on!

P.S. Eu acum de exp. visez la un upgrade de la 50 la 55" (60" e mult prea costisitor). Si totusi am 2.5m distanta pana la TV...
La LG Cinema nu se pierde din luminozitate,iar dupa ultimul update de firmware 3d ul este full,nu cum era �nainte. Surprinzător de bun pt un 3d pasiv,iar preţurile ft bune. Incercati sa mergeţi la un magazin sa faceti un test, merita!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk