Doua observatii as avea si eu.. in primul rand, ca se repeta cladirile si ajungi sa le cunosti. Nu stiu in ce joc de tip open-world nu se intampla in cele din urma asta. Eu ajunsesem sa cunosc harta si in RDR, unde te invarti printr-o lume mult mai vasta. Dar in cazul de fata eu cred ca cuvantul-cheie e 'atmosfera'. Atmosfera din Arkham City, cu toate elementele ei /inclusiv un score senzational/, face toti banii si nu te lasa sa te desprinzi de joc. Mentionez ca vorbesc dpdv al unui vechi fan Batman.

Si acum referitor la zapada care nu se asterne pe strazi.. explicatia mea ar fi ca e prea slaba. Adica se topeste prea repede ca sa apuce sa se depuna. La fel cum se topeste cand intra in contact cu costumul lui Batman. Ma rog, eu sunt inca pe la inceput in joc, asa ca daca totusi mai tarziu incepe sa viscoleasca atunci imi retrag teoria si o sa consider aspectul asta o scapare a baietilor de la Rocksteady

In fine, felicitari pentru review batmanfan. N-am citit decat franturi pentru a evita orice spoiler, dar e usor de dedus ca ti-a placut jocul si ai pus si oleaca de suflet cand l-ai redactat