Quote Originally Posted by AndyZ View Post
Eh, m-am enervat ca nu treceam de o zona pentru ca eram impuscat in secunda 2. Intr-un final am strans rabdarea necesara..

Am intalnit si un bug foaaarte haios. Cei 3 colegi ai mei stransi langa o usa, gata sa dam buzna in urmatoarea camera.. Adrenalina, gata de actiune. Deodata toti 3 trec prin usa ca fantomele, iar eu nu puteam sa deschid usa.. Am stat cateva secunde asa ca prostu', uitandu-ma nedumerit la usa, cand una din fantome binevoieste sa se intoarca prin usa si sa o deschida cu piciorul...

O alta chestie care mi se pare scriptata este AI-ul coechipierilor, in sensul ca parca au niste pozitii standard in care se aseaza.. Stai linistit intr-un cover si te trezesti calcat in picioare de omul tau care e musai sa se aseze in locul ala..

Ah, inca ceva.. Crouch-ul este absolut inutil in jocul asta.. In timp ce coechipierii mei stau in picioare in camp deschis ca Rambo, eu trebuie sa ma tarasc ca o rama prin tot felul de cotloane, pentru ca daca as sta in crouch dupa un obiect in 3 secunde sunt mort.

In schimb, pot sa spun ca jocul se simte mult mai bine ca Beta-ul la controale, este vizibil mai fluid si decat BC2. La fel si trasul cu arma, mi se pare cel mai convingator dintre toate FPS-urile de pana acum, are un feeling foarte natural.


Nu merge sa uploadez gif-ul, e prea mare. Cred ca tu erai cel care juca, nu?


http://www.ushareimg.com/images/191Guys....gif