Quote Originally Posted by Khufu View Post
Nu merge sa uploadez gif-ul, e prea mare. Cred ca tu erai cel care juca, nu?


http://www.ushareimg.com/images/191Guys....gif
Nu, eu initial stateam mai in spate.. Dar tot acolo s-a intamplat.
Cum ai facut rost de GIF-ul ala? Apare in battlefeed la friends sau..?

Intre timp am terminat si campania, mi s-a parut OK, chiar daca au mai fost bug-uri pe ici pe colo.
In schimb multiplayer-ul mi se pare foarte misto, atmosfera este superba, mai ales pe hartile cu decor urban. I love it! Atmosfera, sunet, feeling-ul armelor, totul e de nota 10. Sunt sigur ca s-au strecurat si bug-uri, insa probabil o sa fie rezolvate toate in timp..

Lag nu am intalnit, nici input lag-ul de care s-au plans altii.. Mi se mai agata din cand in cand, insa per total imi place cum se misca. E si mai fluid decat BC2, iar grafica e mai clara.

Mi se pare mie sau au restrictionat accesul la punctul de deployment al inamicilor (iti spune ca ai iesit de pe campul de lupta)? Asta mi s-a parut una din marile probleme la BC2.

Quote Originally Posted by dorin_star View Post
Eu sunt multumit 100% .jocul arata si merge demential NU MA POT PLANGE DE NIMIC .Auzi la ei de ce se plang nu are coperti manualul . MAI PUTINA BARFA SI MAI MULT GAMEPLAY.
Nu ma plangeam de joc in sine, comentam legat de tendinta asta a publisherilor de a baga din ce in ce mai putin continut pe langa DVD.. Probabil nu ti-ar conveni sa primesti DVD-ul la plic...