NU INTELEG DE CE TE INFLAMEZI IN HALUL ASTA. ITI SPUN CA AU FOST TREI MESAJE TRANSMISE IN ZILE DIFERITE CAND TU APAREAI CA FIIND ONLINE PE PSN JUCAND FIFA 12, PRIN CARE AM INTREBAT DACA POTI JUCA. NU CRED CA SE PUNE PROBLEMA DE REGULAMENT AICI, NU MA INTERESA SA JOC NEAPARAT CU TINE, NICI MACAR NU ERA UN DEADLINE, M-AM GANDIT DOAR SA PROFIT DE OCAZIE SI SA COMPLETEZ MECIURILE PE CARE NU LE JUCASEM INCA. ATAT.
NU imi pare pentru felul in care am procedat, imi pare rau ca nu am inteles cum functioneaza chestia cu mesajele - adica nu e obligatoriu sa le vezi, respectiv sa rasounzi la ele.
In rest toate bune, Sanatate si CRACIUN FERICIT, pe bune, din partea mea .




Quote Originally Posted by Nightcrawl3r View Post
URMATORUL CARE MAI POSTEAZA UN MESAJ DE-ASTA SI PROCEDEAZA CUM A FACUT-O OSSAUR , VA PRIMI NISTE CUVINTE DE "SANATATE" DIN PARTEA MEA . SI NU VOR FI PUTINE.

Ati auzit de messenger / mail sau telefon sau chiar PM aici in cel mai grav caz ??? Din cate scrie in regulament cel putin pe foaie telefonul e metoda oficiala de contact .

Daca imi dati doar BIP , sun inapoi tot timpul . Nu trebuie sa va consumati minutele . Iar messenger-ul si mail-ul inca sunt gratis cel putin



Sunt mari sanse sa nu vad mesajul pe moment pt ca daca apar online pe PSN nu inseamna ca stau lipit cu fata de televizor. Nu verific apoi mesajele decat destul de rar.


Mersi pt intelegere

P.S : Acum apare ca sunt in FIFA 12 probabil dar nu m-am mai atins de aproape 1h de consola.