Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
deci de aia au iesit oamenii in strada..am inteles..eu credeam ca au iesit ptr ca nivelul de trai a scazut si sunt din ce in ce mai saraci..oh well..my mistake
Nici ei nu stiu de ce au iesit in strada. Au iesit ca sa nu se desfiinteze SMURD-ul (aceeasi prostie care am vazut-o si pe facebook sau mail in ultimile zile, cu like-uri sau semnaturi...) desi nu a zis nimeni ca va desfiinta SMURD-ul. Au iesit ca sa-l sustina pe Raed.

De fapt, au iesit pentru ca moare lumea de foame, ca exista somaj prea mare si din cauza crizei.

De-ar fi asa usor sa se iasa din criza...toate tarile si-ar schimba conducerile si gata... a 2a zi ar fi totul minunat...

Quote Originally Posted by maravela View Post
Am impresia ca oamenii aia cand isi pun costumul de jandarm, sufera o transformare groteasca care ii transforma intr-o fiara fara creier si fara suflet, dornica de un singur lucru. Bataie cat cuprinde sau bataie "de placere" cum se pare ca au declarat unii.
Nu sunt singurele exemple. Politistii nostri minunati sunt la fel. Mi-am luat odata bataie in sectia 13 de politie din simplu fapt ca nu am avut buletinul la mine cand mergeam pe strada, noaptea.

Quote Originally Posted by Donely View Post
Pe tine te intereseaza de fapt numai de tine.
Normal ca ma intereseaza de mine si de apropiatii mei. Vrei sa spui ca tu ai fi dispus sa mergi acolo si sa mori, stiind ca nu vei schimba nimic ?