Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Deci cred ca imi iau ban la cat imi vine sa injur jocul asta.

Cu o pagina in urma m-am plans ca dupa 90 de ture la cursa de anduranta cu MX-5, am dat pe suspend race iar cand m-am intors se blocase masina si mergea singura. Asta s-a intamplat acum cateva luni si mi-am bagat picioarele in jocul asta. De bou ce sunt nu am cumparat inca Forza 4 si am vrut sa incerc o alta cursa de anduranta in GT5.

Bon, incep frumos cursa, 200 de ture de invarteala in cerc ca tembelul. Dupa 2 ore termin cursa fericit, 41 de ture avans. Zic perfect, primesc doar 200-300k. Zic nu-i nimic, am ajuns in sfarsit la level 30. Dau sa continui, si acum s-a blocat. De 30 de minute sta blocat, apare iconita ca se incarca, iar pe fundal arata imaginile dinainte sa incepi o cursa. Tin sa cred ca jocul asta e o bataie de joc. Nu mi se arata nicicum sa fac andurante.
Sory,n-am prea inteles ce te-a suparat asa tare,ai terminat cursa si ai luat XP-ul,deci ar tb sa se fi salvat ca si terminata cursa,chiar daca ti s-a blocat la loading screen de intoarcere in meniu(eu asa am inteles).Dai quit game si intri din nou,ar tb sa fie totul ok,am patit si eu de vreo 2-3 ori maxim chestia asta de 1 an de cand joc,dar tot timpul se salvase cursa ca si facuta.
Pe de alta parte daca pateam ce a patit just a model ma apucau dracii rau de tot