bai nesimtitule nu incepe cu mine cu exprimari cu iz de shaorma pricepi? vezi k nu fac parte din generatia ca re a picat 90% eu cred ca daca termini o fac de drept la zi si profesezi la un cabinet de avocatura nu te iei tu de mn cu stilul de scris mai castigator de nobel in literatura.e adevarat ma grabeam postam si dupa tel mobil si nici nu stiam cum sa explic exact ai grija cum comentezi inainte taran de oras si in ce priveste grija ta ca dau teapa ca sa fac rost de bani sau in ce exemple negative ma bagi tu pe mine n am nevoie de ,,tepe'' ca sa iau bani PRICEPI? ai grija de banii tai marunti din pusculita si o sa ti dau doua monede de 5 mii pentru grija ta TARAN CU IZ DE ILITERAT

---------- Post added 24-02-2012 at 08:15 PM ----------

de al 2 lea dlc se vorbea pe internet ca o sa apara dupa back to karkland, pur si simplu daca ai mai jucat si celelalte aparitii battlefield si cumparat dlc urile lor din experienta daca stii poti sa cumperi nu stiu un exemplu al 3 lea expansion si sa l joci daca nu ai cumparat al 2 lea expansion?sau trebuie sa le cumperi in ordine primul expansion,al doilea,ca altfel nu o sa ti mearga al 3 lea expansion.sal