Quote Originally Posted by vlad4561 View Post
NU am spus ca nu conteaza partea vizuala,doar ca pentru atat nu se justifica sa cumpar noul ipad,si absolut deacord cu asteptarile fiecaruia!
Pai cum sa nu "se justifice"? Ca e diferenta de 100 USD intre iPad2 si iPad3

Quote Originally Posted by cryyo View Post
Foarte tare preturile la Zavvi. Mai faceti rost de un cod de reducere si...
E o diferenta mica de pret intre iPad 2 si 3, cel putin la ei.
Dar pana la urma Zavvi trimite asemenea aparate in RO ?!
Nu uita ca sunt preturile de preorder! Also, Zavvi nu trimite hardware in .ro (cel putin mie nu mi-a mers nimic pana acum). Apelezi la RobertDinu si aia e

---------- Post added 22-03-2012 at 10:56 AM ----------

Eu unul nu mai inteleg nimic din ce se intampla in Romania... am vazut ieri pe RTV un reportaj despre cei care se presupune ca se vor ocupa de lansarea iPad-ului nou (din pacate, reportajul era atat de "profesional" incat nu se dadeau nume, nici macar ale celor intervievati)... si-am ramas paf. Mai exact, cand am auzit "deja tot stocul este epuizat, clientii achizitionand totul la preorder"... mi-am dat doua palme si-am realizat ca o sa ajungem sa cumparam tot de la baieti (alex-gsm de exp. are in stoc). Presupunand ca e vorba de apcom, ma intreb si eu ca prostul "Care preorder?"... ca pe site-ul lor produsul "The new iPad" nici nu exista (decat ca un anunt frumos, ca vine pe 23 Martie). La fel cum procedeaza mai toate numele mari. Au doar un anunt si atat... no preorder. So... i'm $@#%ed up!