Poate ca ma fost cam dur prin modul in care am spus da am ajuns la concluzia ca daca vrei sa faci ceva calumea trebuie sa faci ceva foooarte bun. Si eu vreau sa imi fac la anu ceva blog in care sa imi pun lucrari in Photoshop, Maya si/sau UDK. Dar nu am de gand sa incep sa il fac decat dupa ce invat ceva mai multe chestii (desi stiu ceva ceva momentan si chiar si pentru anul intai e ok).

Asa a spus si Husky legat de chanelul sau. El pana sa ajunga faimos cu Starcraft 2 si toate cele a facut 800 de video-uri de Starcraft 1 pe care le-a dat eventual jos de pe net pentru ca nu erau cine stie cat de bune, dar a invatat multe din ele. Acum are un chanel cu extrem de multi subscriberi, el a inventat chanelul "The game station" in care colaboreaza cu Total Biscuit si alti oameni (au in jur de jumatate de milion de subscriberi), e prezentator la MLG (freakin Major League Gaming) si multe altele. Deci ideea e sa dai tot ce poti din tine si lumea sa fie cat mai severa cand isi da cu parearea. Critica e foarte foarte constructiva, trust me. De multe ori nu o sa iti convina dar e spre mai bine... de nu stiu cate ori a trebuit sa iau de la capat un proiect sau o renunt la ceva pentru ca mie mi se parea f tare dar eu eram singurul care avea "viziunea" asta . But anyway....poate in vreo 6-7 luni o sa imi fac si eu un thread in care sa cer pareri despre blogul meu si o sa fiu criticat si mai tare (chiar sper sa fie asa). Dar pana atunci iti urez succes cu video-urile tale.