Quote Originally Posted by braingrinder View Post
Userul : View Profile: consolegamer - Console Games Forum - consolegamer
Anunt : http://www.consolegames.ro/forum/f90...ag/index7.html
Calificativ : Tepar si neserios

Problema : Am reusit sa il conving sa imi dea Warhammer : Space Marine la pretul de 55 de lei ; a spus ca il trimite doar cu plata in avans ; zis si facut , i-am depus banii acum vreo 2 saptamani , el spunand ca imi trimite jocul in aceeasi zi ; in prima saptamana nu a venit nici un mandat postal de la posta si nici la posta nu venise nimic ; l-am intrebat ce s-a intamplat si si-a cerut mii de scuze dar ca a uitat sa mai puna pachetul , fiind plecat la munte ; am zis sa trec peste , mai ales ca imi spusese ca imi mai da un joc in plus , pt. a arata cat de mult ii pare rau (dubios , nu ?) ; a spus ca le trimite in 2.04.2012 si nici in ziua de vineri , saptamana trecuta nu venise nimic la posta ; pe YMSN nu raspunde , pe acest forum si-a luat ban , deci e clar ca mi-am luat o mare teapa . Mare atentie pe viitor cu acest user ! Sper ca nu veti pati si voi la fel din cauza lui . Cheers !
Intrucat tocma i-a expirat ban-ul (a avut 30 de zile).... spune-ne te rog daca poti lua legatura cu el pentru a rezolva situatia. Daca nu doreste, atunci va primi ban forever!