Hey dudes.

zinodaur GAMING - YouTube

Vreau să mă apuc de un canal de gaming pe Youtube, și aș avea nevoie de niște feedback.

In primul r�nd, canalul va fi in engleză. ( da, am accent. people will have to deal with it. )
Voi face comentarii in timp ce mă joc ( Let's Play ), și probabil unele clipuri vor include și facecam ( adică mi se vede și fața in timp ce vorbesc, duh ).
In al doilea r�nd, gameplay-ul va fi de PC. Nu am nicio consolă deocamdată, și dacă aș avea, n-am nicio metodă de captură a imaginii.

Așa. Ce credeți că ar trebui să joc ? Caut in special jocuri horror care să mă facă să mă cac pe mine și jocuri amuzante / stupide, care să capteze atenția celor care se uită.

Deocamdată plănuiesc să fac serii cu:

- Amnesia: The Dark Descent Custom Story ( dacă știți unele bune, vă rog spuneți-mi )
  • The Small Horse
  • Nintendo Castle Horror
  • Mr Retard's Mansion
  • Laughing in the Darkness
  • Ken's Nightmare
  • House of Creep
- Exmortis
- Nightmare House 2
- Condemned: Criminal Origins
- Limbo
- Penumbra
- DOOM 3
- SCP-087-b
- Happy Wheels
- The House
- Hotel 626 ( dacă găsesc unde să-l joc, pe site-ul oficial nu mai e - any help ? )

Jocurile nu trebuiesc neapărat să fie cunoscute sau noi. Pot să fie și indie. Și mai vechi. Și di tati felurili.

Dankelozaurus & again, canalul e aici: zinodaurgaming - YouTube in caz că vreți să vă abonați sau altă nebunie d-asta