Tonynho - invata sa si pierzi. Joc cu 5 fundasi, dar sunt doar 5 nu ca la altii de aici de pe forum care sufera ca joaca cu 4, dar imediat in fata celor 4 stau 4 mijlocasi, iar in fata de tot 2 atacanti. Cand ii intrebi daca au custom tactics / formations sau alte chestii de genul sar ca arsi ca ei nu umbla cu de astea, dar al dreaq ce bulan au de le sta echipa asa de fiecare data cand joc impotriva lor. referitor la meciul nostru de aseara, am avut in ambele meicuri doar 5 fundasi pe linia de fund, 2 mijlocasi la mijlocul terenului si 3 atacanti in fata. in meciul 2 tu ti-ai pus 9 jucatori pe fund si doar pe Ibrahimovici in fata. asta se numeste taranie. si poti sa-mi spui tu mie ce vrei ca nu ai folosit custom tactics ca fara asa ceva nu obtineai reduta aia de aseara. si uite-te ca eu ti-am dat gol pentru ca nu ma rezum la un singur gen de faza facuta tot meciul ca altii.

P.S.: in primul meci imi pare rau ca te-ai ofticat asa de tare, dar nu e vina mea ca tu ca si altii stii un singur lucru: sut plasat cu latul de la marginea careului la coltul lung. 70% din cei care joaca fifa 12 au in proportie de 90% doar faza asta in cap. problema e ca daca te aperi bine cu 5 fundasi nu le mai dai timpul s-o faca si atunci le inteleg frustrarea cand ii lasi fara singura arma pe care o pot folosi

flllorin - de ce nu mergi la Uefa sa le spui celor de acolo sa retraga trofeul lui Chelsea pt ca a jucat urat? Eventual sa ajunga la stelemeaua

balasadaniel41 - o sa ma uit cel tarziu pana joi de meciul ala care iti lipseste din clasament.

De jucat etapa 1 din Liga pana marti ora 23:00

Liga 1
asteptau - flllorin
HotDoc - Kostelinho

Liga 2
mirciulik.6 - Nightcrawl3r