Salutare tuturor userilor acestui forum, il urmaresc de ceva vreme, insa nu am avut ocazia sa postez inca. Acum cateva zile am comandat Heroes of Ruin de pe shopto. Totul a fost ok pana mi-au luat banii de pe card, pentru ca dupa aia nu mi-au trimis nici-un mail de confirmare si mai mult, dupa ce am dat log out contul mi-a disparut. Am zis ok (nu stiam inca daca mi-au luat banii de pe card, dar am vazut a doua zi ca nu-i mai am), il mai fac odata (mama lui de cont) si l-am refacut cu aceleasi date si adresa de doua ori. Bineinteles au disparut si astea doua conturi. Am cautat adresa de email, insa au una gen noreplay. Banuiesc ca problema contului vine de la emailul de confirmare al acestuia care nu este trimis (am incercat si cu gmail si cu yahoo). Ma gandesc ca, daca s-a sters contul, s-au sters si datele personale si adresa, asa ca astia de la shopto n-au unde sa trimita. In cazul in care aveti vreo sugestie despre cum sa-i contactez, sau ati patit si voi ceva de genul acesta, va invit sa postati.
O zi buna va doresc la toti !