Quote Originally Posted by isis View Post
Pai daca man nu ai tu bani, asta nu reprezinta nimic, la urma urmei. Nici io n-am bani de X5 si de asta nu zic ca nu ar trebui sa iasa noi generatii de BMW ca n-am io bani vezi Doamne.

Ce argument e asta? N-ar trebui sa iasa... ca n-am io bani... C'mon. Dupa mine trebuiau sa iasa anu asta, era frumos cadou de craciun un PS4.
Excelent spus. Unii de-abia au bani de PS2 acum... Asta inseamna ca nici acum n-ar fi trebuit sa fie lansat PS3-ul? N-ai bani sa-ti iei PS4 cand apare? No problem, ramai la PS3. Sau la PS2. Sau iti iei unul daca n-ai. Sau nu-ti iei nimic, e treaba ta. Dar nu te plangi ca nu trebuie sa apara ceva doar ca n-ai tu bani.

Nici eu n-am bani sa-mi iau acum GTX680 si i7 3960x, asa ca raman la i7 980x si GTX480, chiar daca-s cu 2 generatii in urma, dar nu ma plang ca n-ar fi trebuit sa apara GTX680.

Ontopic: Thief-urile au aparut doar pe PC, asa ca nu stiu de ce va plangeti ca o sa apara doar pe noua generatie de console, ar trebui sa va bucurati ca apare pe console si nu doar pe PC.