Quote Originally Posted by mark`` View Post
Trend Micro for PS3, Browser Security, Srachi daca asa scrie asa zic, nu eu l-am facut. Pana una alta eu zic ca e bine venit. Nu crezi, intra in browser si vezi. Cat despre utilitatea lui, aici nu ma bag.
PS. M-am mai lamurit cu o chestie, sa nu dam crezare la toate barfele inainte de lansarea unui update pt ca multe nu s-au adeverit. Inclusiv acest update.
Inca o mica descoperire: avem si history la browser si delete cookies, history, cache, optiunea de confirm for close a browserului, un fliker reduction. S-ar parea ca baietii s-au concentrat mai mult pe browser de data asta. Cu alte cuvinte avem pe update ce trece un browser tot mai aproape de unul real de pe pc.
Delete cookies, cache, history si confirmarea inchiderii browser-ului erau si cand mi-am luat eu PS3-ul, si atunci aveam versiunea de firmware 2.16, deci aceste optiuni nu au aparut cu acest update, probabil nu ai studiat tu indeajuns browser-ul de net de pe PS3 ca sa le fi descoperit mai repede.
Asa ca nu cred ca baietii au facut ceva modificari la browser cu acest update, iar daca au facut, e ceva foarte minor.