lol. La abonament de 2 luni - 300 lei Pai in 2 luni nu apuc sa joc mai mult de 2 jocuri calumea cap coada cu online putin, avand in vedere ca sunt the avarage guy care si lucreaza pana pe la 5. Iar cu 300 de ron imi iau :

a) un joc NOU de la webpredator de pe forum, si il am FOREVER, si imi mai ramane si 100-100 si ceva ron
b) imi iau 2 jocuri SH calumea (res evil, mgs, gta, killzone 2, lbp, etc) folosite putin, tot de pe forum, unde in mare pretul maxim de joc desigilat (de bun simt) e vreo 150. Deci ar fi si sanse sa raman cu 20-30 lei.

Parerea me e ca cerintele, mai ales avand in vedere vremurile astea, sunt penibile. Sg motiv pt care m-ar fi interesat era sa inchiriez doar cateva zile (cum se poate in vestul europei si SUA) sa vad cum e jocu sa stiu daca il cumpar. Si asta ar trebui sa costa MAX 10-15$. Sau ma rog pe aici, si putin mai mult tot ar fi acceptabil, decat sa dai 200 lei din greseala pe un joc ori praf, ori cu note f bune pe metacritic dar nu genul tau (cum am facut eu de ex cu lbp si fallout 3 printre altele). Si invers, sa inchiriezi un joc care niciodata nu l-ai fi luat dar ai avea o mica suspiciune (cum e HAWX, care a avut note bune-mediocre da imi place la nebunie, desi onlineu si unele detalii dau dovada clara ca echipa romaneasca de la UBI ori superficiala, ori sunt cam amatori)