Quote Originally Posted by Tudoran View Post
m-am gandit ca un titlu ma interesant ar atrage mai multi cititori. Si totodata incerc sa nu folosesc prea multa engleza ca doar e forum de romani (oricum de multe ori ma gandesc sa folosesc cuvinte in romana desi suna de cacao fata de originalele din engleza). Cat despre partea aia cu "interzicerea accesului fetelor", daca citesti cateva randuri inainte sau dupa, atunci o sa iti dai seama ca e vorba de booth babes si nu fete/femei care faceau cosplay de exemplu. Anyway am modificat parti ca sa impac pe toata lumea.

Si totusi,,, niste pareri legate de stire? nimic? de multe ori sunt curios sa vad ce a mai scris userul x la stirea y (nu ma refer strict la a mele) ca sa vad daca mai au completari sau ceva curiozitati si dupaia vad ca el defapt vroia sa spuna ca in proprozitia respectia "s-au" se scrie cu cratima.
ai inceput si tu sa te superi din nimic? pur si simplu termenul de gagica suna aiurea si inseamna altceva decat ce vrei tu sa transmiti prin aceasta stire. credeam ca poti accepta si alta parere.
on: mi se pare o tampenie sa interzici asa ceva, daca ajung sa le interzica si pe la saloanele auto s-a terminat, ne intoarcem la nea Nicu. Ca gamer si barbat imi doresc sa vad jocuri, masini si femei frumoase, nu chiar in ordinea asta