Dupa 4 ani de folosire, al meu 5800 XM deja e destul de batran. La vremea lui era un telefon ok, acum ceva timp am vrut sa-l inlocuiesc cu un N8 dar unele sfaturi pe care le-am primit nu erau prea bune asa ca am ales sa il mai tin o vreme.
La ce mult au scazut preturile, am pus ochii pe un 4S. O sigura data am butonat 4S, si destule i4-uri. Cel mai mult la 5800, mi-a placut felul in care reda muzica + o pereche buna de casti in ear.

Nu stiu daca e alegerea buna, sunt un tip care scrie foarte multe mesaje, asculta muzica si cate o poza din cand in cand. Singurul lucru care nu mi-a placut este ca nu am vazut equalizer pe care il pot seta cum vreau (sau nu stiu eu). Am ascultat de cateva ori muzica cu equalizer-ul default si castile lui (cred), si dupa parerile mele prefet 5800-ele.

Vreau cate sfaturi de la posesori de iPhone, cu o pereche de casti in ear presupun ca e o alta experienta.

Va rog, fara sfaturi de genul: Mai bine iti cumperi un iPod/mp3 player. Nu imi place sa umblu cu toate dupa mine.