m-am reporfilat pe Career Mode ca si manager si mi-am ales QPR. Joc 4-4-2 diamond wide. am vazut ca jocul, cum se misca, atributiile jucatorilor in acest mod conteaza foarte mult si aici nu ma refer ca daca are pace si shooting este o bestie. aici din pacate am gresit. Ce imi recomandati pentru atac? Il am Agbonlahor care este omul cu golurile si spre uimirea mea juca foarte bine, primea multe assist-uri de la Jamie Mackie tot de la QPR, un striker amarat de 67, mai mult tehnic cu trait ul ,,team player,, dar nu stiu de ce l-am vandut. Agbonlahor a avut dupa parteneri pe D.Cisse, Gouffran si Jose Callejon ( R.Madrid). Nu se inteleg astia deloc !! Ma gandeam la RVP, joaca impecabil dar am un buget de 13 mil euro. Ce imi puteti recomanda pentru chestia asta cat si pentru viitor ?

Am folosit financial takeover, asa am facut rost de Carrick, Ayew, Callejon, Gouffran. Majoritatea s-au integrat bine mai putin atacantii. oricum nu ma intereseaza, nu vroiam sa folosesc aceasta ,, scurtatura,, , ii fura din farmec la joc. Un jucator precum Berbatov (dar nu el ), ce spuneti?