Quote Originally Posted by Pizzi View Post
Nu trebuie sa o iei asa. Cei care au avut la dispozitie niste bani acum, au depus pentru CG, cei care iau salariul spre sfarsitul lunii inca nu pot ajuta (ca in cazul meu). Asta nu inseamna ca trebuie sa nu mai posteze deloc pe CG pana nu doneaza. Cel putin asa vad eu situatia. Ma insel cumva? Cei care nu au donat acum sa nu mai posteze? Nu stiu, intreb si eu...
Ai citit printre randuri si ai inteles ce-ai vrut. Ideea este ca mereu apar in mare aceleasi persoane care ajuta cand este nevoie, restul ori gasind scuze ori pur si simplu ignorand. Crezi ca este placut ca la fiecare deadline sa vina MonkY sa intinda mana? Sunt sigur ca-i face o deosebita placere. Concluzia mea este ca din cati user exista, mai exact din cati activeaza vin si pun umarul foarte putini, indiferent ca-i sfarsit de luna, luat salariu sau mai stiu eu ce, de la ultimul deadline a trecut destul timp in care se putea da de fiecare utilizator macar 5 euro, nu mai mult. Multora le place sa aibe o comunitate unde sa revina, sa isi posteze ideile dar cand treaba devine reala si se cern lucrurile sunt foarte putini carora le pasa.
Sunt liberi sa posteze, pana n-or sa mai aibe unde.