Pacat ca ideea cu Premium si attachments storage limitat nu a venit mai devreme. Nu de alta, dar avem useri care ocupa 8-10GB fiecare... Damn, sunt hosting-uri platite care nu ofera atata spatiu in total... Well, am incercat sa oferim totul si sa nu cerem nimic (initial). Not anymore...

Acum ma gandesc, la cate sute de milioane (in lei vechi) s-au dus in premii pe jocuri, accesorii, console, etc... oare am facut rau ca le-am oferit ca premii si nu le-am vandut pentru a pune banii la CG? Nu de alta, dar vad ca multi din oamenii care s-au bucurat de acele premii, au cam disparut... s-au dus pe celalalt forum unde nu au vazut un singur joc ca premiu in 10-12 ani... Well, life is that way...

---------- Post added 17-01-2013 at 12:23 PM ----------

Quote Originally Posted by AngeReveur View Post
Nu se poate face ceva mai vizibil pe homepage ? mai am cunostine care activeaza din cand in cand pe site dar habar nu au de problemele care le are consolegames.ro ... ceva de genul Top News care sa fie tot timpul 1st....
Si GreyhounD mi-a zis ceva legat de asta... eu am spus sa nu deranjam prea mult... Poate, cine stie, sa facem un takeover cum a fost cel cu Assassin's Creed pentru Gameshop? Nu ar fi prea mult? Nici nu vreau sa stressez pe toata lumea (de exp. cei care au donat sau au premium nu au nicio vina)...