Quote Originally Posted by MonkY View Post
RaverX: pe tine nici nu stiu unde sa te incadrez in polologia mea de mai devreme. Pasiv nu esti. Afacerist nu. Sufletist nu. Probabil ca de la gripa asta nenorocita am mai mancat o categorie, pe care nu stiu cum sa o cataloghez.
Poti sa ma incadrezi unde vrei tu, dar am o rugaminte. Daca tot ma incadrezi undeva il incadrezi si pe Raskolnikov1944 ?
Pana acum n-am avut absolut nimic cu dansul, desi de multe ori m-au cam deranjat reply-urile lui monosilabice sau "iconice" si lipsite de sens. Dar am apreciat ca e activ si ca doneaza pe forum.

Dar cand vine cu:

Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
ba tu ne tot ameninti de 2 ani ca te faci verde. In loc sa scrii posturi kilometrice pe care n-am rabdare sa le citesc mai bine ai face ceva in privinta asta.
Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
na ba, mai sunt si altele dar dracu are timp sa-ti caute aberatiile
parca o iau mai personal.

Poate ca el acasa vorbeste cu fratele lui asa, dar mie nu-mi place sa mi se adreseze nimeni cu "ba", mai ales de mai multe ori.

Si apoi vad ca ii dai si Thanks la postul ala, sincer nu stiu ce sa mai zic, unii moderatori ar da mai degraba warn pt flame.

In fine, eu am incercat sa ajut in trecut, nu ma laud, ca n-am donat sute sau mii de euro, dar cat am putut am facut. Si intentionam sa mai ajut si in viitor. Dar daca asta e rasplata nu stiu ce sa spun.

Repet, n-am nimic cu Raskolnikov1944, dar incearca sa te pui un pic in situatia mea. Vine cineva si te insulta cu apelativul "ba" si primeste Thanks de la adminul forumului. MonkY, fii sincer te rog si spune-mi ce ai crede in situatia asta. Topicul spune "cg are nevoie de tine". Eu ca user spun: ok, hai sa ne mobilizam, sa facem ceva, dar cand tot ca user sunt jignit de alt user si adminul da thanks la jignire... hmmm, nu stiu, de aia te intreb, tu ce parere ai?