Quote Originally Posted by nookzor View Post
Vad ca in BG e disponibil. La ce saracie e in BG m-as mira sa se faca mai multe vanzari acolo decat la noi dar in fine...
Poate nu stiai, dar HQ-ul pe Europa de Est pentru marca PlayStation este in... Bulgaria! Sau cel putin era... stiu ca tot ce am primit si noi ca materiale promotionale, au venit cu "tzaraita" din Bulgaria. Ei opreau toate press kit-urile si nebuniile, iar la noi ajungea eventual cate un bluray copiat.... care si pe ala trebuia sa-l dam din mana in mana (a fost si motivul pentru care am renuntat la un moment dat).
Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
Eu cand aud de Mexic si Brazilia atuomat ma gandesc cum fug aia pe strazi dupa paine, apa potabila si oxigen | sunt EXTREM de superficial, stiu, dar no...

...and throw India into the mix
Sper ca glumesti... prin India, Brazilia si Mexic tocmai ai numit locul 2, 5 si 11 la nr. de locuitori in lume. Ca idee, noi suntem pe locul 59
Inteleg ca au si partea lor de saracie... dar probabil saracii dintr-o favela din Brazilia sau dintr-un tren din India sunt echivalentul tuturor saracilor din Romania si Bulgaria la un loc. Damn, cum a sunat asta... i am so evil!