Pe mine ma tot amuza partea cu gloantele. Fii si tu rezonabil si gandeste-te putin. Daca e arma ta preferata si o folosesti numai pe ea, nu e normal sa se termine gloantele la un moment dat? Acum sincer, daca nu era asa, trebuia sa fie infinite ammo si cu asta basta. Era mai ok atunci?

Partea cu upgrades mi se pare si mai haioasa. Tu ai mai jucat un alt joc cu upgrades in viata ta? Vroiai un trainer ca in WoW sa iti restaureze banii sau cum?

Ma mir ca ai cumparat jocul. Dupa logica ta din exemplul cu upgrade-urile, de ce nu ai asteptat un alt joc, care putea fi mai bun? Poate iti placea mai mult. Zici bine la inceput, GTA Watch Dogs. Daca erau mai bune? Bine ca ai riscat cu banii tai luand jocul asta, dar in joc esti econom si prudent. Esti super fun.

Apoi ai zis ca e confuza povestea. Ca esti good guy mergand dupa bad guy. Am oprit video-ul. Ti-a mai zis cineva, ai parerea ta, nu am nicio problema cu asta, dar habar n-ai ce vorbesti.

PS: De ce injuri atat de des? Eu personal daca il aud pe unul care injura de 10 ori in primele 30 sec nu ma mai uit. Daca era in romana poate intelegeam, dar sa injuri in alta limba nu mi se pare ca te face mai interesant.