Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 55 of 55

Thread: PlayStation Plus nedumerire

  1. #41 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Îți faci cont românesc, avem Store oficial. De ce pe România? Prețuri mai bune decât în UK, poți sa folosești un card bancar.
    Arunca un ochi pe aici, ai câteva oferte foarte bune. Bafta!
    https://store.playstation.com/#!/en-ro/home/games

  2. #42 SP
    Junior Member Dragolinho's Avatar
    Pot sa te intreb ce cel de card folosesti?

  3. #43 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Visa/MasterCard. Maestro nu este suportat, nu contează banca. Dacă ai de la ING sa suni înainte să îți deblocheze cardul pentru cumpărături de pe Store și să îți seteze limita.

  4. #44 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    La fel si la BT trebuie setata o limita pt anumite tranzacții.

  5. #45 SP
    Junior Member Dragolinho's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Visa/MasterCard. Maestro nu este suportat, nu contează banca. Dacă ai de la ING sa suni înainte să îți deblocheze cardul pentru cumpărături de pe Store și să îți seteze limita.
    Mersi mult de tot.m-ai salvat.ma chinuiam de 3 zile si nu reuseam.Am incercat cu 3 carduri de la ing si nu am reusit.nu stiam ca trebuie sa suni la ei sa iti deblocheze ca sa poti cumpara de pe Store.Mersi mult incaodata!

  6. #46 SP
    Junior Member Ghita Marius's Avatar
    Am si eu o intrebare tampita...cum imi dau seama pe ce tara mi am facut contul..uk/ro/us...cumva scrie la country/region..acolo?

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lângă id-ul tău ai un + daca te referi la abonament PS Plus. Daca vrei sa vezi pe ce țară ai contul, intra in Store si vezi ce moneda este afișată în dreptul jocurilor, £/RON/$.

  8. #48 SP
    Junior Member Ghita Marius's Avatar
    Sunt in ron toate...sa nteleg ca sunt pe Romania...am incercat un card..il am maestro si nu mi l accepta..am vazut mai sus ca doar mastercard si visa...o sa ma duc la altex sa mi iau acces la psn pe romania ..am vazut ca este si mai ieftin ca pe uk..o sa mearga ..corect?..

  9. #49 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Găsești in Altex abonament pentru România si cartele valorice, cu 100 si 250 de lei. Atenție când cumperi abonamentul, acel cartonaș ar trebui sa aiba pe el steagul României, Altex mai are la vânzare si pentru UK. Baftă!

  10. #50 SP
    Junior Member Ghita Marius's Avatar
    Multumesc frumos pentru informatii,mi ai fost de mare ajutor

  11. #51 SP
    Junior Member Sebah86's Avatar
    Salut !
    Am si eu o intrebare am ridicat restrictiile de pe cardul meu de IGN si nu imi pot credita walletu.. stie careva care ar fi problema. Nu pot credita contul imi scrie sa try again later...

    Mersi

  12. #52 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Incearca achizitia din consola, din browser PC mai da erori. Cam multe.

  13. #53 SP
    Junior Member ovidiufao's Avatar
    O intrebareaca ti faci cont ps + si descarci jocurile ce sunt free in perioada respectiva,dupa ce ti expira perioada de ps + mai poti juca jocurile?

  14. #54 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Jocurile le poți juca doar atat timp cat ai plus activ pe contul de unde le-ai descarcat. Dupa ce iti expira plus ele raman in contul tau si pot fi jucate din nou cand iti reînnoiești abonamentul.

  15. #55 SP
    Junior Member ovidiufao's Avatar
    Merci!

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 6057 Last Post: 10-05-2024, 16:10
  2. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12
  4. Gift: Playstation Plus Code! By heLLboy :x in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 36 Last Post: 30-07-2015, 17:44
  5. Ce este Playstation Plus? By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 5 Last Post: 11-09-2010, 11:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts