Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 395 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3001 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    WOW! Am descris bine ceea ce simt vis a vis de Xbox One?
    Majoritatea de aici aveti deja, asa ca n-am sa povestesc eu cum am descoperit roata azi, dar sunt impresionat. Silentios, smooth, aproape totul la superlativ.
    Singurul "minus" gasit de mine pana acum ar fi ca sunt cam dure bumperele si aproape lipsite de feedback... De ce au vrut sa le faca asa?
    In rest, sa le stapanim sanatosi!

  2. #3002 SP
    Junior Member Randalff's Avatar

  3. #3003 SP
    Member miami's Avatar
    ^

  4. #3004 SP
    Junior Member Randalff's Avatar
    Nu sunt fanboy, am avut ambele console din generatia anterioara. Am postat clipul pentru ca mi s-a parut amuzant, atata tot. Tbh, din generatia asta chiar m-ar interesa sa joc Ryse + Titanfall pe Xbox, numai ca pretul ma va forta sa merg pe PS4 si oricum sunt fan si KZ + God Of War. Daca as putea, sper sa le am pe amandoua la sfarsitul anului viitor.

  5. #3005 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Hai recunoaste ... ai postata clipul pentru ca stiai ca vei enerva cativa oameni

  6. #3006 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Vine anul nou si voi tot rai sunteti. Fiti si voi mai buni,macar azi.

  7. #3007 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    mi-e dor de Steve Ballmer

  8. #3008 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Cei care sunteti in Romania si v-ati cumparat Xbox One, de unde l-ati luat? Ce oferte ati gasit ?

  9. #3009 SP
    Admin MonkY's Avatar

  10. #3010 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Cei care sunteti in Romania si v-ati cumparat Xbox One, de unde l-ati luat? Ce oferte ati gasit ?
    Uite aici un pret mai mic. Vezi ca sunt useri care au cumpărat din Romania cu 2000 lei, verifica topicul "Ce ne-am cumpărat azi" si întreabă-i
    http://www.amazon.de/gp/product/B00F...w_bottom_links

  11. #3011 SP
    Junior Member Randalff's Avatar
    Stiti cumva ce jocuri de Kinect vor aparea anul acesta ? In afara de Kinect Sports Rivals.

  12. #3012 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    D4 parcă. Probabil și un Dance Central sau Just Dance.

  13. #3013 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Hmm......
    No, the Red Ring of Death hasn’t returned to ruin the start of your 2014. That hardware anomaly will remain in our past, but a couple of Xbox One users have reported that their systems are leaking some sort of strange fluid after extended play. It doesn’t seem to be widespread, but that doesn’t stop the news from being just flat-out strange.

  14. #3014 SP
    Junior Member marius_bogdan's Avatar
    Imi cer scuze daca a mai postat cineva, dar mie mi s-a parut extrem de interesant-Vorbesc despre primul comentariu afisat(cel cu poza cu dvd de la xbox). Oare ce teste ruleaza daca il pui pe o consola functionala(tipul a zis ca avea E100)
    Xbox One Problems - Xbox One Wiki Guide - IGN

  15. #3015 SP
    Junior Member CosminWTF's Avatar

    Help?

    Vreau sa va intreb daca imi cumpar un Xbox One din America,respectiv de pe Amazon,si imi cumpar jocuri din Romania,nu este nici-o problema,nu? Am inteles ca toate jocurile sunt region free.
    Alta intrebare ar fi daca se poate transfera contul meu UK pe America,sa bag cardul si sa-mi cumpar diverse de pe store-ul lor pentru ca pe xbox 360 am avut cont pe UK. Vreau sa mi-l transfer pentru ca lira distruge RON-ul in cursul nostru..
    Va multumesc frumos!

  16. #3016 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cosmin: In mod normal poti sa cumperi consola din US, dar mare grija pt. ca si-au mai ars si altii sursa, care este de 110V si nu 220 sau 100-240V! Jocurile sunt region free iar contul nu-l poti transfera de pe o tara pe alta... trebuie sa-ti faci altul.

    RonanN1: are lactatie falsa!

  17. #3017 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Pentru cei care vor xbox one am gasit pe mercador o oferta bunicica zic eu.Este sigilat,are 2 controllere si pretul este de 500 euro negociabil.
    xbox one de vanzare Craiova • Mercador.ro

  18. #3018 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Auzi acolo:
    Microsoft Studio's president Phil Spencer has revealed that as recently as mid-2013 the company was considering a "purely disc-less console".

  19. #3019 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Guys, s-a gandit vreunul din voi sa extinda garantia la Xbox One?
    https://support.xbox.com/en-US/xbox-...epair/complete

    Mai sunt cateva zile pana trece de cele 45 de la cumparare si ma mananca degetele.
    Pareri?

  20. #3020 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Desi sunt fan "retail" nu m-ar deranja ca alternativa. O varianta fara disk optic, cu dimensiuni mai mici, fara Kinect integrat, care sa se vanda la jumatate de pret... ar fi ceva!
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Guys, s-a gandit vreunul din voi sa extinda garantia la Xbox One?
    https://support.xbox.com/en-US/xbox-...epair/complete

    Mai sunt cateva zile pana trece de cele 45 de la cumparare si ma mananca degetele.
    Pareri?
    Eu nu m-am gandit, pentru ca aproape sigur pe adresa mea de roman mi se va da reject. Daca nu esti din Romania, poate da

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts