Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 249 of 395 FirstFirst ... 149 199 239 247 248 249 250 251 259 299 349 ... LastLast
Results 4,961 to 4,980 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #4961 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai si la garantie nu te gandesti? Daca o sa ai probleme cu ea (doamne fereste), ce faci?

  2. #4962 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Pai si la garantie nu te gandesti? Daca o sa ai probleme cu ea (doamne fereste), ce faci?
    Pai nu e internationala? M-ai pus pe ganduri....

    Mda, am verificat, nu e internationala

  3. #4963 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu, nu e

  4. #4964 SP
    Junior Member volt's Avatar
    Eu am cumparat un Xbox one defect si l-am trimis in republica ceha pentru reparatii,a venit reparat.Se pare ca exista garantie internationala?

  5. #4965 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Dupa mult timp, revin si eu in clubul consolistilor. Luni imi ajunge un Xbox One (fac trecerea de pe PS3)

  6. #4966 SP
    Member AlexG's Avatar
    Daca joci fifa 15 te ast la campionat

  7. #4967 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    Dupa mult timp, revin si eu in clubul consolistilor. Luni imi ajunge un Xbox One (fac trecerea de pe PS3)
    Asteptam pareri.

  8. #4968 SP
    Member luciteck's Avatar
    Deci mai are cineva editia white cu SO a lui xbox one? Ma tenteaza si pe mine unul, insa dupa cate am citit cu coil / fan noise (posibil prezenta la unele batchuri din cele fara kinect atat negre cat si albe) nu stiu ce sa mai cred.

  9. #4969 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Eu o am man, nu are nici cea mai mica problema, super silent, totul perfect. Daca doresti sa-ti cumperi, ia fara grija, insa doar cu garantie.

    In caz de probleme, noise sau etc, nu te doare capul

  10. #4970 SP
    AMP
    Junior Member AMP's Avatar
    Salutare, va rog sa ma ajutati cu un sfat: Vreau sa cumpar un transformator(alimentare) Xbox one , l-am cumparat de la cineva care l-a adus din State si are alimentare la 110 V. Ceva specificatii tehnice? (Amperi, Watti)Multumesc anticipat.

  11. #4971 SP
    Junior Member sektor's Avatar
    Quote Originally Posted by luciteck View Post
    Deci mai are cineva editia white cu SO a lui xbox one? Ma tenteaza si pe mine unul, insa dupa cate am citit cu coil / fan noise (posibil prezenta la unele batchuri din cele fara kinect atat negre cat si albe) nu stiu ce sa mai cred.
    Am un prieten care a prins una cu coil noise. A reusit sa o schimbe la Altex intre timp, dar cu multa bataie de cap. Recomand sa iei de la alt magazin.

  12. #4972 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Vad ca avem un update nou

  13. #4973 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    This one, update on :

  14. #4974 SP
    Junior Member flavius1990's Avatar
    Am si eu o problema cu xbox-ul meu
    Nu pot in dashboard sa selectez in stanga se duce numai in dreapta , nu stiu exact ce are

    ---------- Post added 06-04-2015 at 17:33 ----------

    a mai avut cineva problema asta ?

  15. #4975 SP
    Admin MonkY's Avatar
    N-am mai auzit de problema asta. Ai incercat cu un alt gamepad? E posibil sa fie el busit... (incearca si cu analog sticks, si cu d-pad-ul - daca face cu ambele asa, atunci chiar e bizar - da-i un reset la Xbox).

  16. #4976 SP
    Junior Member flavius1990's Avatar
    reset adica restore to factory setting >?
    daca e asta i-am dat
    problema e ca in jocuri imi merge perfect controllerul

    ---------- Post added 06-04-2015 at 17:41 ----------

    nu ma lasa practic sa dau in stanga in dashboard merge numai in dreapta , nu ma lasa nici din analog nici din d-pad

  17. #4977 SP
    Admin MonkY's Avatar
    flavius1990: vezi in http://www.consolegames.ro/forum/f11...ghid-xbox-one/, ca am scris acolo cum sa dai clear cache. Give it a try!

    P.S. Un update de firmware la controller ai facut?

  18. #4978 SP
    Junior Member flavius1990's Avatar
    nu am cablu la el

    ---------- Post added 06-04-2015 at 19:05 ----------

    o sa incerc acum sa dau clear cache daca nu merge o sa iau maine un controller nou

  19. #4979 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cauta prin casa un cablu, trebuie sa ai unul

  20. #4980 SP
    Junior Member flavius1990's Avatar
    am facut si firmware si clear cache si tot nu merge oare daca il conectez la laptop si joc ceva si dupa aia il conectez la consola ar merge ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts