Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 395 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #2121 SP
    Member anes's Avatar





  2. #2122 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Controllerul ala arata si se anunta intr-un mare fel.

  3. #2123 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    acum sincer, stiu ca nu am pus mana pe unul deocamdata, dar cred, e doar parerea mea umila, ca acel controler de X1 este cel mai bun creat vreodata. niciodata nu mi-a placut ds, e o chestie de gusturi

  4. #2124 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai folositi si voi butonul ala de Thanks cand cineva chiar pune informatii interesante. Ma distreaza ca omul care se chinuie sa puna 3 clip-uri primeste un thanks, si cel care comenteaza cele 3 clip-uri primeste mai multe thanks-uri. Cam ca la News-uri asa... de iti vine sa nu mai scrii, nu altceva

  5. #2125 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    off-topic: ti-am zis MonkY ca la news e de mult asa, un simplu comment de 6 cuvinte primeste mai multe thanks-uri decat o stire de 200-300 de cuvinte, dar asta e de mult timp. se mai poate face o paralela cu threadul ce ne-am cumparat astazi, unde o poza are 40-50 de thanks-uri, mai mult decat orice altceva, review sau storie... oricum nu cred ca se va schimba ceva in curand

  6. #2126 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Off-topic: De-al dracu' si tot o sa continui sa scriu. Si daca ma supar, scot si sistemul de Thanks, sau nu-l mai las decat pe aria de News/Reviews

    On-topic: ce Dzeu dureaza 4 ore sa incarce bateria aia de la Play & Charge Kit? Am charger care incarca intr-o ora 8 x 2700mAh. Sper ca va merge sa folosesc acumulatori in continuare, si nu ma forteaza sa le iau lor kit-ul respectiv.

  7. #2127 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Este Play&Charge, nu un incarcator standard. Controllerul consuma in timp ce se incarca. Puteau baga un amperaj mai mare la incarcare, dar prin asta, scade si viata acumulatorului.

    Offtopic - legat de thanks, sunt de acord sa se scoata.

  8. #2128 SP
    Member anes's Avatar
    Headset included


  9. #2129 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Deci pana la urma are casca la pachet. Bun. Consola este o matahala. Daca se chinuiau, puteau sa o faca putin mai mare. O foloseai si pe post de dulapior.

  10. #2130 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Consola în realitate arată absolut superb. Filmele de pe net îi fac un mare deserviciu.

  11. #2131 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Headset included



    Ce brutal este Neslon cu cutia si acaretele )... mie imi place cum arata si cutia si .. tehnologia..

    ---------- Post added 08-08-2013 at 17:21 ----------

    Quote Originally Posted by anes View Post



    BAI , da fruuumos mai este mah controllerul...frumos rau de tot..mor dupa el..offf

  12. #2132 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Foarte frumos.
    E adevarat ca design-ul nu e cel mai atragator dar imi place cat de ordonat sunt aranjate toate elementele, de la drive-ul de bluray pana la inputurile din spate.
    Si controller-ul + headset - fara cuvinte, nota 10!

  13. #2133 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    CIP CIRIP.. aia ie analfabeti. Scuze pentru offtopic... don't ma bana please.
    Aia nu ie analfabeti, CHIP este un brand german, una din primele reviste de IT din Romania.
    CHIP este un brand german, o revista IT, CHIP in limba germana = CIP in limba romana, acum dupa analogia ta si in loc de Windows 8 ar trebui sa scrie Ferestre 8 nu?
    Este exact acelas lucru ca in cazul revistei Playboy.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Chip_(magazine)

  14. #2134 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pfff... Las-o asa. Dupa mine suna total aiurea expresii de genul "chipurile din consola x, chipurile sunt mai reci". Chipurile are doua intelesuri in acel citat. Windows este un nume, iar in textul lui Raver, nicidecum nu era referire la revista Chip ci la un cip in sine. In fine. Scrieti cum vreti.

  15. #2135 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pfff... Las-o asa. Dupa mine suna total aiurea expresii de genul "chipurile din consola x, chipurile sunt mai reci". Chipurile are doua intelesuri in acel citat. Windows este un nume. In fine. Scrieti cum vreti voi.
    In cazul de fata, ma refer la cel prezentat de Monky, CHIP este un nume, respectiv numele revistei, un brand. Cand spui ceva de genul "am un cip ars pe placa de baza" este cu totul altceva.

    Scuze de offtopic.

  16. #2136 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Si tu ai crezut ca intr-adevar ii consider pe cei de la Chip analfabeti. Am inteles. Si ai scris cip, deci esti de aceeasi parere cu mine. Pfiuu.

    PS - o sa ne luam noi doi ban pana la urma. Pe unde ne intalnim, bagam niste offtopic.

  17. #2137 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Voi in loc sa va bucurati ca aveti headset inclus in pachet... o dati cu chip-urile

  18. #2138 SP
    Member MSlv's Avatar
    câtamai powerbricku'

    acel pachet nu e ceva exclusiv "day one edition"? vor avea toate headset inclus sau doar varianta asta de pre-order?

  19. #2139 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    câtamai powerbricku'

    acel pachet nu e ceva exclusiv "day one edition"? adica, vor avea toate headset inclus sau doar varianta asta de pre-order?
    La asta mă gândesc și eu. Cablul acela HDMI pentru 4k sună bine dacă e inclus în toate pachetele.

  20. #2140 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Spune in video ca day one si standard contin casca. Day one nu ofera decat logo acela si niste chestii pe care le iei de pe marketplace.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 395 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts