Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 157 of 395 FirstFirst ... 57 107 147 155 156 157 158 159 167 207 257 ... LastLast
Results 3,121 to 3,140 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3121 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    2200 la pcgarage daca e cineva interesat si inca nu a vazut

  2. #3122 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu am reuşit sa-l gasesc , pune te rog un link, pretul e ok

  3. #3123 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

  4. #3124 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Auzi la ei, reducere de la 3300

  5. #3125 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    "Stoc magazin suficient"

    Lolwat? Păi nici nu mă mir că aveți stoc suficient, v-ați făcut provizii în speranța că pică cât mai mulți fraieri în plasă la peste 3k ron

    Sper să rămâneți cu ele pe stoc. De fapt, sper să nu mai vindeți ABSOLUT nici un produs, bișnițarilor! Huo!

  6. #3126 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    "Stoc suficient" = 4 bucati disponibile la PC Garage

  7. #3127 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    La descriere aparea "oferta valabila pana la 20.02.2014". Uitati-va acum care este pretul . Oh, atasez si cateva capturi, sa vedeti cat costa versiunea desigilata.
    Attached Images Attached Images emag_superoferta_2.jpg emag_superoferta_1.jpg

  8. #3128 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Deci daca cumpar varianta desigilata primesc consola, fifa 14 si 7.400 de lei ?
    I'm in !

  9. #3129 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Gata, s-a dus oferta de la PC Garage. Cea desigilata nu mai e pe stoc, cealalta a revenit la 34 milioane vechi.

  10. #3130 SP
    Junior Member Godplaya's Avatar
    Salutare! In sfarsit am gasit un loc unde se discuta despre Xbox One/360 . Ca si prim post, vin cu o intrebare: cum sta situatia cu serviciile de stream online pe Xbox One: Netflix, canale tv online, chestii in genu. Eu am un 360 cu cont gold pe UK, dar nici vorba sa pot accesa asa ceva. Stiu ca pe noua generatie Microsoft a pus un mare accent pe chestiile astea. Putem profita de ele sau trebuie sa asteptam Xbox Live Romania (la pastele cailor)?

  11. #3131 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Godplaya View Post
    Salutare! In sfarsit am gasit un loc unde se discuta despre Xbox One/360 . Ca si prim post, vin cu o intrebare: cum sta situatia cu serviciile de stream online pe Xbox One: Netflix, canale tv online, chestii in genu. Eu am un 360 cu cont gold pe UK, dar nici vorba sa pot accesa asa ceva. Stiu ca pe noua generatie Microsoft a pus un mare accent pe chestiile astea. Putem profita de ele sau trebuie sa asteptam Xbox Live Romania (la pastele cailor)?
    Situatia este identică ca si pe xbox 360.

  12. #3132 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Probabil n-o sa fie imediat disponibile nici când s-o lansa XBL RO. Which is never.

  13. #3133 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Asta-i de incredere ?
    Consola Microsoft Xbox One + Joc Fifa 14 - PC Garage

    Cum de sunt ei singurii care il au la 22 mil. ?

  14. #3134 SP
    Member blondutzu's Avatar
    s-or fi prins ca raman cu ele..normal ca sunt de incredere

  15. #3135 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Asta-i de incredere ?
    Consola Microsoft Xbox One + Joc Fifa 14 - PC Garage

    Cum de sunt ei singurii care il au la 22 mil. ?
    Inhata-l cat mai este pe stoc. PC Garage-ul e firma serioasa din cate stiu.

    ---------- Post added 29-01-2014 at 20:24 ----------

    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    s-or fi prins ca raman cu ele..normal ca sunt de incredere
    Fiind stoc limitat, mai mult de 3 buc. nu sunt pe stoc.

  16. #3136 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Niste zvonuri ce au fost verificate de un moderator de pe NeoGAF: Rumor: Halo 2 Anniversary on XB1 in Nov 2014; Halo 5/Fable = 2015; Crackdown 3 = 2016 - NeoGAF

  17. #3137 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Asta-i de incredere ?
    Consola Microsoft Xbox One + Joc Fifa 14 - PC Garage

    Cum de sunt ei singurii care il au la 22 mil. ?
    Pai era era la 2200 ron si astazi e iarasi 3399?

  18. #3138 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Pentru ca nu e in stoc.

  19. #3139 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    imi poate spune cineva cum pun un user pe "mute" in timp ce joc? De ex, sunt in fifa14, si ma dispera toti distrusii cu tot felul de aberatii, si as vreau sa ii pun pe mute...in x360 era usor ca apasam butonul de xbox si la messages vedeam jucatorii intalniti recent si aveam optiune de mute..acum nu-mi mai apar acolo, apar doar cei cu care am jucat cu 1 zi inainte..

  20. #3140 SP
    Member blondutzu's Avatar
    trebuie sa intri pe gamertag-ul celui pe care vrei sa il pui pe mute, la battlefield o poti face din lobby (cred ca si din scoreboard) la fifa nu am incercat, deci nu stiu cum poti accesa gamertag-ul adversarului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts