Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 288

Thread: Ghid de cumpărături - jocuri și DLC-uri pentru Xbox One

  1. #41 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    nu poți cumpăra de pe newegg în România și nici unele oferte de pe amazon.
    Probabil o să caut pe allkeyshop o ofertă de 12 luni (g2a sau cdkeys mai mult ca sigur)

  2. #42 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ba poti ca e digital
    are si box/card dar nu intereseaza pe nimeni din romania de acel link,tot la acelasi pret
    are sub q&a si unii intreaba cum primesc codul si li s-a raspuns ca vine pe email
    ba inca vad ca unul a intrebat ca mai are 2 luni de gold si daca i se adauga si cele 12 luni daca activeaza acum codul.i s-a raspuns ca da

    nu sunt sigur de raspunsurile astea si as fi incercat eu sa cumpar ca imi expira gold in mai putin de 3 luni dar eu am de cumparat tour de france 2016 si pro cycling manager 2016 .sunt singurul roman cu tour de france 2015

  3. #43 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    eu știu că am încercat să-mi fac cont, să cumnpăr de pe newegg și nu am putut. probabil nici nu am forțat nota. da, este digital, pe e-mail codul, am crezut că vine prin poștă.

  4. #44 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  5. #45 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Reducerile de saptamana asta. Nimic deosebit, cel putin pentru mine. Reduceri mari la titluri EA dar pentru cei cu access nu prea conteaza.

    https://majornelson.com/2016/06/06/t...light-sale-50/

    PS: linkul de mai sus ptr Live 12 luni pe G2A era pentru o zi in care pretul cel mai mic era de 40 $. Acum cel mai mic e 43

  6. #46 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Da, nici eu nu voi cumpăra nimic săptămâna asta. Probabil vor fi ceva mari reduceri cu ocazia E3, cine știe.

    În legătură cu Xbox Live, e acum o super ofertă - 32$ !!! (la newegg cu codul EMCEKEL84). O să încerc să cumpăr cu o adresă de US, poate poate merge A cumpărat cineva de pe newegg până acum?

    LE: nu prea ai cum să pui o adresă fake, când îți adaugi adresa pe newegg ți-o bagă pe asta la număr de telefon: (The phone number above must match the number your credit card issuer has on file for this address.) Nicio șansă s-o fac pe asta :/

  7. #47 SP
    Member Svart's Avatar
    poate Diablo m-ar fi interesat (asa de curiozitate, nu e chiar gemul meu de joc)dar la ce lista de jocuri neincepute am nici nu ma inham.

    Destiny merita, dar il am, l-am inceput de ceva vreme, dar acum asteapta sa ma satur de Overwatch.

  8. #48 SP
    Junior Member gameskingro's Avatar
    Merita luat destiny? A jucat cineva ?

  9. #49 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    multa lume pe aici pe forum. iti recomand sa cauti thread-ul dedicat jocului. si nah, daca iti plac combinatiile endless shooting+looting, atunci o sa iti placa si Destiny.

  10. #50 SP
    Junior Member gameskingro's Avatar
    Multumesc pentru raspuns!

  11. #51 SP
    Senior Member nina's Avatar
    12 Month Xbox Live digital Xbox Live Membership card for only $32.99 from Newegg after promo code EMCEKEL84
    Xbox LIVE 12 Month Gold Membership (Digital Code) - Newegg.com

  12. #52 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Era postat deja cateva randuri mai sus.

  13. #53 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Bun, dar mai astept. Al meu e valabil inclusiv noiembrie parca. Si am achizitionat la un pret excelent un PS4 si ma dau pe exclusivitati o vreme.

  14. #54 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Dar a reușit cineva să cumpere de pe Newegg, aceasta este întrebarea...

  15. #55 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    eu am fost aproape ieri. cred ca as fi reusit dar nu am bani de cheltuit si am realizat asta in ultima clipa.

    spun ca as fi reusit pentru ca nu as fi folosit direct cardul de romania. ci contul de paypal facut pe US dar cu card atasat de romania. si cu care am reusit sa platesc oriunde pe situri exclusive US pana acum inclsuiv Hulu sau xbox US.

    #loophole

    PS: nu fol twitter but it just sounded good.

  16. #56 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Un link, cum să facem și noi treaba asta? Mă refer la cont de PayPal cu adresă de US verificat. Eu unul nici de România nu am reușit să fac )

  17. #57 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Eu de Romania am din 2009 cand am cumparat prima oara de pe ebay. Nu am folosit niciun tutorial eu. Pur si simplu conectat prin vpn la us si am selectat us ca tara la deschiderea contului plus o adresa de state ca sa fie bine. Dupa ce am deschis contul am adaugat visa de la bt simplu fara complicatii

  18. #58 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Cont cred că am și eu dinainte de 2010, dar nu îmi e validat, nu mi-am bătut capul, am putu plăti tot timpul cu cardul și nu m-a deranjat.

    ---------- Post added 10-06-2016 at 02:29 ----------

    Rapid, cine știe cât ține
    Fallout 4 deluxe moka

    Scrie în link cum să faci să îl joci și după ce, probabil, Microsoft va lua înapoi licențele de la haplea. (off-line, instalat pe extern, etc)

  19. #59 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Pentru cei care au reușit ce am reușit eu în ultimul post (probabil nimeni nu a apucat să citească, deh politica site-ului, pune un nou post ca extensie la altul, iar oferta a ținut doar o oră), se pare că licența au luat-o înapoi Microsoft, dar în schimb am primit 10$ să mă lăfăi în ei.

    Acum ca moka sunt Limbo și TEKKEN TAG TOURNAMENT 2

    .

    Ofertele din această săptămână : Deals with Gold (6/14 - 6/20) via Xbox Store

  20. #60 SP
    Junior Member xbliviu's Avatar
    Noile oferte pentru cei cu gold 21.6 - 27.06

    Nimic interesant, zic eu, si din nou, iar, ca in fiecare saptamana GTA V.
    Oferta aici si acceasi lista, dar si cu jocurile compatibile pentru 360 si istoria pretului aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ghid Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 318 Last Post: 18-03-2018, 10:06
  2. Vand jocuri pentru Xbox One By Alexandru in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 13-11-2017, 16:16
  3. Replies: 3 Last Post: 05-11-2014, 10:44
  4. Replies: 3 Last Post: 08-10-2014, 15:22
  5. 4 noi DLC-uri pentru Burnout Paradise By Bobby in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 12-01-2009, 15:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts