Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 404 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #541 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Da, 2021


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    La ce te referi cu 2021?

  2. #542 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    Prefer sa fiu pregatit

  3. #543 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Confirmată integral si la mine. Eu am un controller luat de la EMAG, ma astept sa imi ajunga pana de sarbatori, daca pana acum mai aveam o speranța cu ei, in acest moment chiar ca nu mai cumpar nimic de la ei. (Sunt sigur ca nu va ajunge pe 19)
    Am avut jocul Little Hope la precomanda platita pe eMag. Am asteptat 2 saptamani dupa lansare si nimic. M-am enervat si am comandat de la jocurinoi. Am primit a doua zi dupa comanda. Sincer mi-e greata sa mai fac precomenzi la jocuri daca nu vin la timp.

  4. #544 SP
    Member jetssskii's Avatar
    La fel.

  5. #545 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Am avut jocul Little Hope la precomanda platita pe eMag. Am asteptat 2 saptamani dupa lansare si nimic. M-am enervat si am comandat de la jocurinoi. Am primit a doua zi dupa comanda. Sincer mi-e greata sa mai fac precomenzi la jocuri daca nu vin la timp.
    Am vazut ca cei de la jocurinoi au preturi chiar foarte bune in comparatie cu altii

  6. #546 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    La ce te referi cu 2021?
    Atunci o sa vina consola mea precomandata de la eMag


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #547 SP
    Member Ramon's Avatar
    Digital edition apare acum stoc epuizat in wishlist la Altex, pe cand editia normala apare in stoc.

  8. #548 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by sica46 View Post
    Am vazut ca cei de la jocurinoi au preturi chiar foarte bune in comparatie cu altii
    Da, sunt foarte seriosi pana acum.

  9. #549 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    cred ca e o eroare pt ca mie nu mi apare nici la una nici la alta ca ar fi stoc

  10. #550 SP
    Member Ramon's Avatar
    Ma refeream la wishlist, unde sunt vizibile

  11. #551 SP
    Junior Member sica46's Avatar
    daca dai pe consola si dupa ii dai back o sa iti apara stock epuizat. exact asa imi aparea si mie

  12. #552 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Pentru cei care au precomanda la eMAG:
    Am sunat acum la ei si mi s-a confirmat ca stocul exista si consolele vor pleca spre noi joi in ziua lansarii, precomenzile fiind onorate in ordinea in care au fost date, insa nu pot garanta ziua in care le vom primi.

  13. #553 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Plecat in ziua lansarii spre noi poate insemna si la 1 noaptea cum a fost cazul cu TLOU2 CE. Comanda confirmata la ora 1:33 noaptea si ajunsa la mine la ora 11 dimineata.

  14. #554 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    De aceea am ales Altex. Sincer mi se pare stupid felul in care gestionează EMAG precomenzile. Din ce spun ei acolo, vor trimite consolele catre curier in ordinea comenzilor, insa, curierul nu le livrează cum doresc ei, le livrează in funcție de ruting-ul lor Pre-stabilit.
    Deci tipa aia cu care am vorbit acum o saptamana si ceva avea dreptate, chiar vor pleca in ziua lansarii.

    Desigur, poate fi si scenariul lui Razvan, insa ma tem ca acele scenarii nu vor fi o regula generală.

  15. #555 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    eMag oricum am vazut ca predau coletele curierilor noaptea, pentru livrari a doua zi. Cel putin eu ca si client Genius am observat asta de ceva timp.

  16. #556 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    eMag oricum am vazut ca predau coletele curierilor noaptea, pentru livrari a doua zi. Cel putin eu ca si client Genius am observat asta de ceva timp.
    In Bucuresti/Cluj ajunge si asa, dar in provincie nu cred ca mai ajunge in ziua lansarii, asa cum au promis.

  17. #557 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    voi va faceti griji ca nu vor ajunge pe 19 fix, ci la cateva zile distanta iar altii nici macar nu au prins precomanda

  18. #558 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Nu e ca si cum nu a fost disponibila la precomanda cel putin la Altex vreo 19h.

    Plus de asta, s-a si anuntat aici nu doar inainte in ziua respectiva, dar chiar cu cateva zile inainte.

  19. #559 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    inteleg ce zici, doar ca o portita de 19h pt precomenzi mi se pare cam putin, eu unul nu ma gandeam ca vor zbura atat de rapid si voi putea precomanda oricand inainte de data lansarii.
    anyway, why so serious? doar discutam si glumim

  20. #560 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Sper ca glumesti, nu ai vazut in strainatate cum au zburat toate precomenzile de peste tot in nici 5 minute.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 404 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts