Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 404 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 179 ... LastLast
Results 1,561 to 1,580 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1561 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Iar pentru salvari trebuie neaparat transferul sau e de ajuns de asemenea doar PSN-ul? Am cateva jocuri pe care nu le-am terminat si sunt cumparate din store.

  2. #1562 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    Citisem la un baiat pe un grup ca exista ceva probleme cu cablul de net din ce-a citit el, a patit cineva ceva cu cablul ? Ca pe WIFI n-as sta ca merge foarte naspa
    Eu am fost. Da, se pare ca problema se manifesta numai cand faci sincronizare intre 4 si 5 prin cablu, in rest nu par sa fie probleme. Cand am comentat nu sa stiut inca daca afecteaza consola cand te conectezi normal la router.

  3. #1563 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Aproape de lansarea PS6, a venit si la mine.

    Rusine eMAG pentru:
    1. Faptul ca desi am comandat in primele 10 minute cand s-a dat drumul, m-au tinut pana azi printre ultimii.
    2. Este absolut inacceptabil sa vina consola in cutia originala si atat, rupta in partea de jos si jegoasa de la transport, cu mizeria aia de sticker cu AWB lipita direct pe cutie.

    Exact asa a venit si la mine,rupta sus, murdara cutia, nu e normal, curieru si-a cerut scuze zicand ca a fost manipulata si a zis ca nu voia sa o returneze pe motiv ca s-a rupt, asta e, cat timp consola merge brici si nu am treaba asta e, lasam cutia pe asa vremuri , merge bine la tine?

  4. #1564 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    Iar pentru salvari trebuie neaparat transferul sau e de ajuns de asemenea doar PSN-ul? Am cateva jocuri pe care nu le-am terminat si sunt cumparate din store.
    Pt salvari trebuie sa ai Plus ca sa le poti salva in cloud si sa le ai pe cont. Sau le copiezi pe un stick USB si dupa aia le copiezi in PS5.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  5. #1565 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am postat mai devreme ca mi-a venit consola de la eMAG cu cutia rupta si jegoasa de noroi din masina de la curier deoarece emag nu s-au deranjat sa o impacheteze au trimis-o asa in cutia originala, asta pe langa intarziere de 2 zile si un sticker imputit cu AWB lipit de cutie (pentru colectionari conteaza sa fie cutia impecabila).

    De ce s-a sters ca nu am injurat n-am spus nimic vulgar?
    Am spus doar ca felul in care a gestionat eMAG precomanda asta este inacceptabil.

  6. #1566 SP
    Junior Member radu963's Avatar
    Salut, tocmai ce mi-am facut si eu cont pentru a afla mai multe detalii in legatura cu PS5 si stocurile acestuia in Romania. Am vazut pe stirile din UK cum ca in data de 25 noiembrie ( Pre Black Friday / Thanksgiving ) marii retaileri de acolo vor avea stock-uri noi de la 6 PM / 9PM orele locale. Credeti ca vor fii si la noi pe data asta sau are alte prioritati piata englezeasca?
    Sa fie si o coincidenta pentru care Altex incheie toti in ziua aceea marea Tombola ?

  7. #1567 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci te-ai ales si cu un voucher de 250 lei si cu un extra controller?

    @Xander RO eu ti-am sters postarea pentru ca era duplicate. Nu mai posta acelasi lucru pe 2 thread-uri, te rog.

  8. #1568 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    La mine a ajuns asa de la Flanco:


    Cat de lene sa iti fie sa o mai pui intr-o cutie s-o protejezi cum trebuie, e pacat de ea in special ca acum nu se mai gasesc , sper doar sa nu aibe ceva prin ea spart la cum le arunca astia, nu am timp acum s-o verific. La voi a avut ceva defect sau e protejata bine ?

  9. #1569 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    La mine a ajuns asa de la Flanco:?
    Te rog sa atasezi pozele aici pe forum, in niciun caz sa pui links de pe alte site-uri, ba mai rau, de pe site-uri de torrents

  10. #1570 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Ei uite, cei de la Altex mi-au livrat-o intr-o cutie suplimentara pentru extra protectie + Day1.

    Da, da, astia pe care acum toti vreti sa-i ardeti pe rug pentru ca va “blocheaza banii si se folosesc de ei 5 zile”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #1571 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Te rog sa atasezi pozele aici pe forum, in niciun caz sa pui links de pe alte site-uri, ba mai rau, de pe site-uri de torrents

    Scuzele mele, nu am stiut ca trebuie puse asa.
    126838962_777693146118389_5430991336051140007_n.jpg Attachment 291547126988649_185099249879851_1761297806314921590_n.jpg

  12. #1572 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Cine vrea o consola inainte de Craciun singura optiune e altex cu "marea lor tombola". Nu mai sunt stocuri pana dupa jumatatea lui ianuarie...cel putin asa mi-au zis toti comerciantii pe la care am fost. Inclusiv la altex in showroom ca vroiam sa achit de pe doua carduri, dar nu s-a putut in magazin. Cele 5 zile in care sunt blocati banii sigur nu se gaseste in alta parte.

  13. #1573 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Cand vad pozele de mai sus, ma apuca toti dracii. Tara de rahat, oameni de rahat, 0 respect pentru cel care-ti plateste salariul pentru ca, sa fim seriosi, noi cumparatorii le platim salariile maimutelor astora care manipuleaza coletele!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1574 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Si Orange a impachetat intr-o cutie mai mare. M-am speriat cand am vazut pachetul asa mare. Cutia a fost protejata

  15. #1575 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    A mea a venit tot rupta dar nu chiar asa de tare ca la Bogdan.
    Insa, la mine era foarte foarte jegoasa efectiv cred ca a fost stearsa masina de la curier cu ea, a trebuit sa o spal cu spirt ca sa o pot baga in casa.

    Eh... erau o cheltuiala in plus niste cutii de carton din alea ordinare, ce conteaza, banii erau luati.

  16. #1576 SP
    Junior Member arfel's Avatar

  17. #1577 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    A venit si a mea de la Emag azi dimineata. Nu era impachetata extra pentru protectie, dar baiatu de la Sameday a avut grija de ea aparent ca era intreaga cutia. Fara nici un defect or smth. Eu inca am tombola la Altex. Cum am zis, daca e sa castig, o dau cuiva de aici contra sumei pe care am dat-o eu pe consola. Momentan e promisa lui Rrradu.

  18. #1578 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar
    Si eu astept tot de la flanco consola, am primit mesaj ca e in livrare de la sameday, curierul are telefonul inchis de azi dimineata, cei de la call center nu pot da de el .... nu prea am ce sa fac


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1579 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by DannyXCM View Post
    Si eu astept tot de la flanco consola, am primit mesaj ca e in livrare de la sameday, curierul are telefonul inchis de azi dimineata, cei de la call center nu pot da de el .... nu prea am ce sa fac


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Probabil joaca spider-man pe ea ������������

  20. #1580 SP
    Junior Member DannyXCM's Avatar
    M-am gandit la asta , sper sa fie doar o problema cu telefonul lui.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 404 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 179 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts