Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 246 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast
Results 1,941 to 1,960 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #1941 SP
    Member gpaul's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Gpaul ...pai o sa faci room-uri pt noi si atunci ne intelegem cam ce limita avem masini. Ca altfel, toata lumea joaca cu Zonda si nu mai are farmec asa mare.
    Deocamdata online e bumper cars, nu tu clean racing nu tu competitie.Cosmin, vad cati bani ai sub optiunea Profile.Da si tu o bere

  2. #1942 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Deci...ceva idei de volan ieftin si de calitate?M-am uitat pe net si am gasit unul ,dar din pacate nu are pedale...

  3. #1943 SP
    Member bartonn's Avatar

  4. #1944 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da, dar nu mai au pe stoc...

  5. #1945 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Multumesc.Singura problema: este cu cu fir,poate si pretul de un pic cam mare,dar pare bun.In fine,cred ca o sa mai fac si un drum pe la magazine...
    Am gasit ceva interesant:http://www.domo.ro/IT_&_C/Jocuri_si_...Force_Wireless doar ca nu are pedale...se pot lua cumva pedale separat ?

  6. #1946 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu vreti voi sa vorbiti de volane in alta parte?

  7. #1947 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    nu vreti voi sa vorbiti de volane in alta parte?
    Nu,nu vreau.Pentru ca pe mine ma intereseaza un volan care sa mearga bine in general la gt5.

  8. #1948 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    geez...da cauta-ti si tu 3-4 volane singur pe net si vino cu ele aici pt o parere care ar fi mai bun,vrei ca lumea de pe forum sa-ti faca toata munca.Ce e asa greu sunt 2-3 volane mai indicate pt PS3 ala de mai sus la 4 milioane care e printre cele mai ieftine si cat de cat de calitate si mai sunt G25 si G27 care sunt printre cele mai bune dar la un pret mai piperat ~300euro.Done...totul depinde de cati bani dispui.

  9. #1949 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    La un joc in care se pune accentul pe realism si pe grafica si detaliul superb al masinilor premium sa nu am free view IN AFARA COCKPITULUI L2 read..eu nu vorbeam de free view in cockpit ci in afara lui cum a zis si cel de mai sus sa poti vedea discurile de frana inrosindu-se, sa admiri masina dintr-un unghi care vrei tu in timp ce ia un viraj si nu in replay, NU IN PHOTO MODE..am zis ca FAPTUL acesta mi se pare cea mai mare porcarie nu jocul in sine..dar unii dintre voi sunteti orbiti si nu vreti sa vedeti vreo parere impotriva jocului si eu nici macar nu am criticat dur jocu doar am spus ca trebuia sa aiba asa ceva pentru ca era ceva care le lua 5 min sa faca...si da jocu a fost 5 ani in developing dar sa pui o amarata de camera sa o poti controla din stick-ul din dreapta iti ia 5 min mai ales la o echipa intreaga de developeri.

  10. #1950 SP
    d0g
    Junior Member d0g's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Si totusi ma poate lamuri si pe mine cineva legat de intrebarea mea cu damage-ul? Pe net nu gasesc...
    citeste aici

  11. #1951 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    eu nu vorbeam de free view in cockpit ci in afara lui cum a zis si cel de mai sus sa poti vedea discurile de frana inrosindu-se, sa admiri masina dintr-un unghi care vrei tu in timp ce ia un viraj si nu in replay, NU IN PHOTO MODE.
    Adica intr-o cursa unde alergi cu 200-300 km/h, tu stai sa admiri discuri de frana nu? Si ce iti spui in gand? Ia uite ce m-a depasit asta neneeeee, da nu ma intereseaza, pentru ca ia uite ce frumos se vad discurile astea inrosite.

  12. #1952 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    ii trebuie pachuri... multe...
    are potential foarte mare si chiar cred ca in final, peste cateva luni o sa fie superb.
    am auzit ca primul pach apare in 2012, si primul dlc peste 3 ani ...

  13. #1953 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Adica intr-o cursa unde alergi cu 200-300 km/h, tu stai sa admiri discuri de frana nu? Si ce iti spui in gand? Ia uite ce m-a depasit asta neneeeee, da nu ma intereseaza, pentru ca ia uite ce frumos se vad discurile astea inrosite.
    Asa e. Adevarul e ca poti sa te uiti foarte frumos dupa cursa la replay. Daca stai sa admiri peisajul sau discurile de frana inrosite, poate joacele cu masini nu sunt ptr tine (aici ma refer la persoana X). Cine dracu se uita la Forza la peisaj ? Ma rog, poate eu dar rar.

  14. #1954 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Adica intr-o cursa unde alergi cu 200-300 km/h, tu stai sa admiri discuri de frana nu? Si ce iti spui in gand? Ia uite ce m-a depasit asta neneeeee, da nu ma intereseaza, pentru ca ia uite ce frumos se vad discurile astea inrosite.
    Da, dar stai sa vezi cand o sa i se para ca nu sunt destul de inrosite sau nu tine mult rosul pe frana... wow ce e asta? Tre sa stea rosu nene !!! Nu conteaza ca pierd timp, pozitii si motorul in gard. Ma'ntelegi? Eu vreau sa vad rosu pe frana in viraj, ma'ntelegi?

    btw, nu se pune problema ca nu vreau sa vad pareri negative, vreau si le vad tot timpul pe forumul asta e un ratio negativ aici
    Ce vreau si mai mult e sa-mi vina azi jocul

  15. #1955 SP
    Member miami's Avatar
    eu am cateva ore bune de jucat si nu am avut rabdare sa vad nicio reluare...deabia astept sa incep alta cursa lol

  16. #1956 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Voi ce parere aveti despre gt5 in comparatie cu nfs shift ?

  17. #1957 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by rogele 1 View Post
    Voi ce parere aveti despre gt5 in comparatie cu nfs shift ?
    Haios post, de ce nu ai intrebat ce parere au comparativ solitaire cu call of duty or something
    Ce treaba are arcade-ul ala cu Gran Turismo?

  18. #1958 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by gpaul View Post
    Deocamdata online e bumper cars, nu tu clean racing nu tu competitie.
    Asa a fost, este si va fi in orice joc in lipsa unor reguli prestabilite, a.k.a. Campionat sau curse cu prieteni. Nu ma refer la accidente, care se pot intampla, ci la faptul ca online/random, foarte rar gasesti oameni care sa conduca cat mai aproape de realitate. Ideal ar fi sa ii urmaresti la replay si le dai ADD, cel putin asa reusisem eu la Supercar sa ma alatur unor tipi care jucau foarte frumos.

    Now i must GTFO home!

  19. #1959 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Da, dar stai sa vezi cand o sa i se para ca nu sunt destul de inrosite sau nu tine mult rosul pe frana... wow ce e asta? Tre sa stea rosu nene !!! Nu conteaza ca pierd timp, pozitii si motorul in gard. Ma'ntelegi? Eu vreau sa vad rosu pe frana in viraj, ma'ntelegi?
    Va aprindeti degeaba. Cred ca sunt destui pe threadul asta care au jucat GRID sau Dirt, sa vezi acolo ce frumos e implementat controlul camerei, in timpul cursei sau la reluari, slo motion etc. Daca voi nu admirati anumite chestii la masina pe care o conduceti in joc sau la anumite situatii din timpul unei curse, nu inseamna ca altii nu o fac. Si da, e normal ca dupa ce ai avut parte de asa ceva intr-un joc arcade, putin important (in comparatie cu GT), sa te astepti si de la GT5 de la anumite chestii de genul asta.

    Repet, GT5 nu cumpara doar cei care au volan si sunt interesati de cat de bine le tremura volanul cand iau ei nu stiu ce curba, sau ii intereseaza numai partea de simulare (restul considerandu-le bonusuri ). Sunt si cei care poate au fost atrasi de grafica, de diversitatea de masini etc.

  20. #1960 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Haios post, de ce nu ai intrebat ce parere au comparativ solitaire cu call of duty or something
    Ce treaba are arcade-ul ala cu Gran Turismo?
    Sunt doua jocuri in care conduci masini.Vreau ce parere aveti voi....Care va place mai mult.De care e mai real nu intreb lol.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 246 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts