Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 63 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1241

Thread: Politica - tichie de margaritar

  1. #41 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu sunt nici basist nici psd-ist, dar as vrea sa-i vad pe toti cei din psd in puscarie, problem

  2. #42 SP
    Banned Venom's Avatar
    @AndRewqp:
    Sa nu cadem in capcana. Nu toti din PSD trebuie sa intre in puscarie. Multi oameni sunt capabili, profesionisti si muncitori. Trebuie sa intre in puscarie hotii, masluitorii, smenarii, smecherii, si asa mai departe, din TOATE PARTIDELE. Sau unii care vor 43000 de hectare de padure. Si saracii sunt nevinovati - sau nu.

  3. #43 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Risc sa-mi iau o infractiune dar
    Attached Images Attached Images gas-gipsy.jpg

  4. #44 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nu inteleg sensul postului tau. Explica.

  5. #45 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Iohannis e sas, deci are origini nemtesti. In al doilea razboi mondial, nazistii (deci nemtii) au ucis 6+ milioane de evrei si tigani prin diverse metode, una din ele fiind gazarea si arderea cadavrelor. Au fost ucisi si tigani romani. Motivele genocidului au fost stereotipurile si rasismul societatii de la acea vreme. Astazi tiganii au o imagine proasta, iar Iohannis (origini nemtesti) tocmai a ajuns presedinte (comform exit-poll-urilor).

    *Captain Obvious flies away*

  6. #46 SP
    Banned Venom's Avatar
    Esti un ...! N-am inteles cam ce vrei sa spui. Adica vrei sa spui ca Iohannis va ucide tigani? Pai atunci iesea presedinte cu peste 80%.

  7. #47 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Multumesc pentru explicatie Captain(RazvyLord ), dar am fost prins in argumentele "intelectuale" a celor de la Antena 3, care nu fac altceva decat sa vorbeasca pro sau anti-basescu.

    Oricum, daca cineva se simte jignit, rog sa comenteze aici sau sa imi trimita un PM, pentru a ruga un moderator sa inlature imaginea.

  8. #48 SP
    Banned Venom's Avatar
    Incredibil ce se intampla in piata Victoriei. Chiar daca iese Ponta presedinte, nu-l vad bine.

  9. #49 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai are șanse

  10. #50 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tu sa nu comentezi, ai fost cel mai pesimist de pe tot forumul

  11. #51 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doi cu tine

  12. #52 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Suntem o societate bolnava, si se pare ca nu ne vom reveni curand.
    Presedintele statului roman e unul care s-a ocupat cu vanzare de copii !!!
    Traiesc un deja-vu intens, ca atunci cand Basescu a fost surprins ca loveste un copil si nu s-a descalificat in fata poporului pt gest, devenind presedinte.

    In Bucuresti se striga 'jos comunismul' ?!?! Clar, suntem dusi iremediabil.

  13. #53 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cat de incuiat si de incredibil de prost informat sa fii incat sa crezi gogomania aia cu copiii? Prea multa antena 3 strica.

  14. #54 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    cryyo - se striga corect, tocmai au revenit comunisto-securistii la putere problema este ca cei care striga au fost din nou prostiti si ei chiar cred (in naivitatea lor infantila) ca au votat schimbarea e super penibil ...

  15. #55 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rezultate parțiale:
    Iohannis 55,79
    Ponta 44,20

    PS: 33% din secții

  16. #56 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Romania este o tara sado-masochista unde sindromul Stockholm e bine impamantenit in fiecare din noi. Zece ani cu Basescu, jos Basescu, acum nu mai e Basescu, sau stai ca e "prichindelul" lui Basescu. Jana nu e moarta, Jana se transforma.... traiasca Romania, din ***** ajunsa nimfomana.

  17. #57 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Stati numa' sa vedeti cum il pune pe basescu(intentionat am scris fara majuscula) prim-ministru.O sa f..a tara si mai tare.Astia o sa-si urmareasca doar interesele,sa-si creeze super imunitate sa poate fura fara sa fie "deranjati".Cat despre comunism...wtf?Voi a-ti simtit ca traim in comunism?!Eu chiar nu mai am nici o speranta ca va fi bine in tara asta atat timp cat avem un presdinte "mutulica".Asta este manipulabil din toate punctele de vedere.Ma astept sa o avem pe udrea din nou la vreun minister.Sincer ma gandesc serios sa emigrez.

  18. #58 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    M-am lamurit. Romania, o tara cu un popor bizar, amnezic, frustrat, impotenet, rupt de realitate, fara atitudine care acum doi ani vroia sa scape de basescu la referendum, ca acum sa il voteze cu 10 procente peste cele ale lui Ponta, pe acest "Arbeiten gut gemacht" al lui basescu. Pe scurt, abia astept sa vina clipa in care basescu, o sa fie prim ministru si o sa "penetreze" in continuare aceasta tara numita Romania. Basescu für immer !!

  19. #59 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Voi chiar l-ati fi vrut pe Ponta presedinte ? Serios ?!?!?! Dobitocu ala care nu e in stare sa lege 2 cuvinte fara sa jigneasca pe cineva (si mai ales pe noi) ??

    Wow...

    Nu cred ca Johannis va schimba mare lucru in bine, dar cred ca este "raul cel mai mic" si ma bucur, sincer, ca a castigat. Ma bucur sa vad ca lumea chiar s-a dus la vot (mobilizare datorata in mare parte miscarii de pe facebook) si ca am reusit, noi, tineretu, sa invingem toti bosorogii din tara asta care-l votau pe Ponta doar pentru ca e roman si nu vor un neamt presedinte.

  20. #60 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @razvanrazy
    "Neamtu" presedinte = basescu presedinte si prim ministru, prietene. udrea va fi ministru din nou, baga la fel, macoveanca, etc etc. PDL is back !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 63 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 28-07-2013, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts