Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Votati masina campionatului

Voters
66. You may not vote on this poll
  • #62 Risi Competizione F430 GT

    8 12.12%
  • Ford GT

    12 18.18%
  • #126 Team Zakspeed Viper GTS-R

    2 3.03%
  • #45 Flying Lizard Porsche 911 GT3-RSR

    20 30.30%
  • #92 Rahal Letterman Racing M3 GT2

    24 36.36%
Page 5 of 36 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 707

Thread: ConsoleGames.ro - Forza Motorsport 3 Championship

  1. #81 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Eu cred ca ne intindem prea mult.

  2. #82 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Of of, mai mai. Totul este asa simplu. Nu credeti ca nu ar trebui sa ne complicam?

    1. Campionatul este cel anuntat.
    2. Perioada de desfasurarea este cea anuntata.*
    3. Regulile sunt cele anuntate.

    Vedeti? Este foarte simplu. Daca sunteti de acord cu cele trei puncte, va inscrieti si ne intalnim pe circuit.



    * daca numarul de concurenti inscrisi, ce vor lipsi in data de 4 aprilie, va fi prea mare, ziua va fi mutata.

  3. #83 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Sacaluka View Post
    Eu cred ca ne intindem prea mult.
    S-a notat, timpul de desfasurare ramane momentan neschimbat.
    Daca toti ceilalti participanti sunt de aceeasi parere cu a ta ii rog sa posteze cum si la ce interval doresc sa se desfasoare cursele.

  4. #84 SP
    Banned England's Avatar
    Numarul 30 - Gamertag: Haisportivii


    @ daca e num altui concurent rog sa ma anunte.

  5. #85 SP
    Junior Member fflloorryynn82's Avatar
    numarul 42 -gamertag Floryn82

  6. #86 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Anunt!

    Datorita faptului ca prima cursa era programata sa pice in aceeasi zi cu Pastele, am decis inceperea campionatului cu o saptamana mai devreme, pe 28 martie. Calendarul refacut se poate gasi in acest post: http://www.consolegames.ro/forum/301655-post3.html

    De asemenea, din cauza faptului ca Forza Motorsport 3 nu suporta decat 8 jucatori concomitent si fiind deja 16 oameni inscrisi, exista posibilitatea ca inscrierile sa se termine mai devreme. Ii rog pe aceasta cale pe utilizatorii mai noi, sa accepte friend requestul, pentru a putea sa ne gasim pe live pentru un mic "instructaj". Asadar, broberte, Floryn82, haisportivii si Pisboy Sparxx va rog sa dati accept friend request.

    Pentru toti participantii inscrisi la acest campionat, haideti sa stabilim o zi in care sa ne vedem in joc pentru a pune la punct desfasurarea concursului, codul de bune maniere, etc

    P.S.: Cumparati traseul DLC Nurburgring GP, este inclus in campionat!

  7. #87 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Salutare,

    N-am vazut pe niecaieri cand se termina inscrierile :-)

    Daca mai primiti, gamertag AdrianPoenaru, numar de concurs - 9

  8. #88 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pe 22 se termina inscrierile. Dar, pana la inceperea concursului dorim sa ne vedem pe live cu fiecare participant pentru un mic instructaj. Cauza este pentru ca in primul rand nu dorim sa ne trezim ca s-au inscris persoane care nu mai apar si ne dau peste cap numarul de participanti. De asemenea, nu dorim sa intre persoane care nu cunosc anumite reguli de conduita (specificate si in regulament).

  9. #89 SP
    Banned England's Avatar
    eu sunt pe live acum.Poti incepe "instructajul" cand doresti.Stau maxim 1 ora acum si mai revin pe seara si stau pana dimineata

  10. #90 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Din pacate nu pot intra decat seara, ne vedem dupa ora 18:30. Invitatia este deschisa tuturor

  11. #91 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu sunt super de acord cu programul la 2 saptamani. Imi ofera ocazia sa-mi organizez iesirile din Bucuresti in weekenduri care sa nu aiba un impact asupra jocului. Singura problema e cu Pastele si ma bucur ca s-a rezolvat

    P.S. Ne vedem in weekend pentru "interviu"

    P.S.2 Ma gandesc.. daca avem 16 participanti si se fac 2 grupe dupa calificari, sa inteleg ca eu daca am al 9-lea timp nu am nici o sansa sa ies in primii 8 in clasament, nu?

  12. #92 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Din pacate da, dar avand in vedere ca e destul timp de antrenament, oricine are o sansa.
    Daca oamenii de la Turn10 nu s-au gandit sa mareasca numarul de participanti la o cursa ...

  13. #93 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    numarul 66 / gamertag ffocus2008

  14. #94 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Uitati... sus pe cer (ciudata replica in filmul ala, de parca putea fi si jos pe cer)... este pasare... este avion... este... super crc error 010101 ffocus.

  15. #95 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    baietii astia stiu sa se intreaca nu gluma... i'm such a rookie, the last man standing... cand toti au terminat deja but i won't give up!

    anyway let me bore you with my work in progress
    no12-bmw2.jpg no12-bmw.jpg spin.jpg rookie.jpg

    trebuie sa pun sigla CG mai jos...

  16. #96 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    nr 99 / gamertag Vagab0ne

    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    numarul 66 / gamertag ffocus2008
    better watch out lol

  17. #97 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Vagab0ne, ffocus2008, dsKhan, broberte si haisportivii, aveti friend request. Va astept diseara sa ne alergam putin.

    Poll-ul pentru alegerea masinii s-a inchis. Masina campionatului este #92 Rahal Letterman Racing M3 GT2.
    Aceasta poate fi upgradata la maxim (inclusiv primele jante TSW) pentru a ajunge la un PI de 794. Cursele vor fi restrictionate pe aceasta valoare, asa ca, cei ce nu pot procura si upgrada masina sunt rugati sa ma contacteze, pentru a o primi.

  18. #98 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    S-a definitivat si punctajul:


    Locul 1 - 20 puncte
    Locul 2 - 18 puncte
    Locul 3 - 16 puncte
    Locul 4 - 15 puncte
    Locul 5 - 14 puncte
    Locul 6 - 13 puncte
    Locul 7 - 12 puncte
    Locul 8 - 11 puncte
    Locul 9 - 11 puncte
    Locul 10 - 9 puncte
    Locul 11 - 8 puncte
    Locul 12 - 7 puncte
    Locul 13 - 6 puncte
    Locul 14 - 5 puncte
    Locul 15 - 4 puncte
    Locul 16 - 3 puncte
    Locul 17 - 2 puncte
    Locul 18 - 1 punct

  19. #99 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    S-a definitivat si punctajul:
    Locul 8 - 11 puncte
    Locul 9 - 11 puncte
    erm... vrei sa zici locul 9 - 10 puncte ?

  20. #100 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Din cauza ca jocul nu permite decat maxim 8 competitori in acelasi timp am decis ca primul loc din a doua grupa sa ia un punctaj marit. De dragul competitivitatii evident

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 36 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  3. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  4. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts