Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 221 to 240 of 246

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360)

  1. #221 SP
    Rze
    Junior Member Rze's Avatar
    Stai linistit ca nu e nici o graba. Am intrebat doar asa in gluma si recunosc ca sunt putin curios

  2. #222 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai sunt mai multe surprize. sunt in numar de 3, doar atat iti pot spune .

  3. #223 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Cred ca nu ai rezolvat nimic AndRew. Poate doar l'ai facut si mai curios lol

  4. #224 SP
    Member TheSpider's Avatar
    de un al 2-lea turneu ce se aude?

  5. #225 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    sau sa facem unu de Soul Calibur 4 de data asta

  6. #226 SP
    Junior Member Alucard's Avatar
    nam soul calibur din pakate

    ---------- Post added 12-11-2010 at 03:55 PM ----------

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai sunt mai multe surprize. sunt in numar de 3, doar atat iti pot spune .
    da runner-up-u nu capata o guma turbo fara abtibild? lol

  7. #227 SP
    Junior Member ioxie's Avatar
    postati si aici premiile? ca lumea care nu a participat este curioasa sa stie ce a pierdut

  8. #228 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da, va posta MonkY.

  9. #229 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Vrem gume Turbo ! Vrem gume Turbo ! Vrem gume Turbo !

  10. #230 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Felicitari tuturor participantilor si in spcial castigatorului turneului: Rze !
    Din partea CG primesti un award cu Tekken VI (hard one to get) si cu scuzele de rigoare pentru intarziere, rugaminta de a-ti alege ca premiu unul din jocurile de mai jos:

    Final Fantasy - The Crystal Bearers (Wii), Fifa 11 (PSP), Full Metal Alchemist Brotherhood (PSP), Syphon Filter - Dark Mirror (PSP), Dead Rising 2 (X360), Medal of Honor (X360), Enslaved (X360), Fifa 11 (X360), Halo Wars (X360), Lord of the Rings Conquest (X360), Kane & Lynch 2 (X360), GTA Episodes from Liberty City (X360), Nier (X360), Guitar Hero Aerosmith (X360), skate 3 (X360), Leisure Suit Larry Box Office Bust (PS3), FarCry 2 (PS3), Burnout Paradise (PS3), Heavy Rain (PS3), Spider-Man Shattered Dimensions (PS3), Bioshock 2 (PS3), God of War III (PS3), Street Fighter IV (PS3), Enslaved (PS3), Medal of Honor (PS3), Dead Rising 2 (PS3).

    Astept sa ne spui care este alegerea ta ca premiu... dupa care astept un PM cu numele si adresa completa (inclusiv CP si nr. de telefon) si vei primi prin curier. Inca odata felicitari tuturor !

  11. #231 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Felicitări Rze și rușine celor cu X360 care aveți Tekken 6 și nu v-ați �nscris �n campionat.

    Ați terminat-o cu mine.

  12. #232 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @MonkY nu uita de cele 500 de exp points . multumim inca o data echipei ConsoleGames.ro pentru premile acordate si pentru ca ati facut posibila organizarea un turneu de Tekken 6. probabil ca vor mai fi si alte editii ale turneului, dar m-am gandit sa schimbam putin regulile. mai exact voi alege o data (in weekend, bineinteles) la o ora accesibila unde vom fi cu totii prezenti si se vor juca toate meciurile in ziua respectiva.

    LE: am sters turneul pentru X360, sorry RonanN1, stiu ca iti doreai un award cu Tekken VI

  13. #233 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @MonkY nu uita de cele 500 de exp points . multumim inca o data echipei ConsoleGames.ro pentru premile acordate si pentru ca ati facut posibila organizarea un turneu de Tekken 6. probabil ca vor mai fi si alte editii ale turneului, dar m-am gandit sa schimbam putin regulile. mai exact voi alege o data (in weekend, bineinteles) la o ora accesibila unde vom fi cu totii prezenti si se vor juca toate meciurile in ziua respectiva.

    LE: am sters turneul pentru X360, sorry RonanN1, stiu ca iti doreai un award cu Tekken VI
    sper sa mai bagam unul cat de curand mai ales ca am o presimtire ca sunt cativa cu ps3 care se oftica ca n-au participat si pe de alta parte cred ca sunt cateva "rivalitati" care trebuiesc rezolvate doar intr-un turneu

  14. #234 SP
    Rze
    Junior Member Rze's Avatar
    Multumesc ConsoleGames!! Ati facut o treaba excelenta cu turneul asta. Si despre premiu, chiar nu ma asteptam sa fie atat de substantial . Bun down to business, aleg Medal of Honor PS3 chiar imi paruse rau ca am sarit peste el din lipsa de fonduri ... Multumesc inca odata echipei CG, sunteti de nota 10! Ne vedem la urmatorul turneu

  15. #235 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca vom incepe un nou turneu la anul, ca momentan este sub desfasurare si cel de FIFA11. aveti timp sa va pregatiti mai bine felicitari inca o data @Rze pentru victorie

  16. #236 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Rze View Post
    Multumesc ConsoleGames!! Ati facut o treaba excelenta cu turneul asta. Si despre premiu, chiar nu ma asteptam sa fie atat de substantial . Bun down to business, aleg Medal of Honor PS3 chiar imi paruse rau ca am sarit peste el din lipsa de fonduri ... Multumesc inca odata echipei CG, sunteti de nota 10! Ne vedem la urmatorul turneu
    Oki doki. Maine (cel tarziu poimaine) pleaca spre tine Medal Of Honor PS3. Felicitari inca odata!

    P.S. Ce-ai facut Grey ?

  17. #237 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    P.S. Ce-ai facut Grey ?
    Ce-am facut?

  18. #238 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Ce-am facut?
    Pai, nu erai cel mai bun ?

  19. #239 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai, nu erai cel mai bun ?
    Aaaa, la asta te referi. Da, sunt in continuare cel mai bun in raport cu tine

    Oricum, au fost jucatori f buni in acest turneu, era o chestiune de timp pana sa parasesc competitia. Pacat ca nu ne-au pus chitrosii astia de organizatori sa jucam unul impotriva celuilalt din prima, sa iti inchid gura pentru totdeauna

  20. #240 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Aaaa, la asta te referi. Da, sunt in continuare cel mai bun in raport cu tine
    Asta ramane de vazut... Sa-mi zici cand vrei sa mananci bataitza la Tekken VI si se rezolva
    ... sau astepti sa iasa Mortal Kombat sa plecam "de la egal" =

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  2. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  3. Marius Pop & The M Theory - Primul Album "First Step" si Turneu By ineedmoney93 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6 Last Post: 10-10-2010, 12:12
  4. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18
  5. ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro By MonkY in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 18-07-2009, 01:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts