Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 58 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast
Results 921 to 940 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #921 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    hehe, nice, sa inteleg ca ti-a placut si tie
    Intr-adevar e putin exagerat efectul ala, insa e acolo si ii da un plus(am vazut ca au implementat si in gt5 asa la particulele de praf )

  2. #922 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    hehe, nice, sa inteleg ca ti-a placut si tie
    Intr-adevar e putin exagerat efectul ala, insa e acolo si ii da un plus(am vazut ca au implementat si in gt5 asa la particulele de praf )
    ganditi-va daca un demo te tine 19-23 de ore in fata TV, monitorului in cazul de fata, cum o sa fie jocul FULL. <3

  3. #923 SP
    Junior Member Jaak's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    si deasupra ledului, acolo unde ai acoperit tu cu acel contur, vei vedea o portiune mai neagra, intra 0 si 140. ala e rezervorul
    Da, ai dreptate, dar pana sa observ ca portiunea respectiva indica starea rezervolului, led-ul era cel mai strident indicator.

  4. #924 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dar tu ce stii despre mafia din New York de acum 60 de ani ? ce te face sa crezi ca ei, intr-un proiect de atatea milioane de euro, nu s-au interesat mai mult decat tine despre asta ? Cum poti sa crititi un joc dupa niste note pe niste site-uri de care poate ai auzit de 2-3 ori pana acum ?
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    exact . Eu is curios ce o sa zica multi useri de joc dupa ce o sa il butoneze . Din cate vad multi regreta ca au cumparat jocul doar pentru ca un site din Anglia de care nu am auzit i-a dat nota 7 . O,nu !
    Eu nu ma iau dupa review-uri ca de multe ori nu e asa . GTA a luat nota 10 si a fost f laudat da mie sincer nu imi place si consider Vice city sau San Andreas mult mai distractiv si superior din multe puncte de vedere fata de GTA 4 . Iar in legatura cu Mafia 2 ? I've got a good feeling about this game . Pur si simplu povestea , atmosfera , personajele , peisajele si muzica , toate astea ma fac sa cred ca Mafia 2 o sa fie un joc pe cinste . Demo-ul mi s-a parut unul foarte bun si l-am terminat de mai multe ori . A fost foarte distractiv . Cu sau fara gazon
    La care site-uri "necunoscute" va referiti? La Eurogamer, CVG, Joystiq, IGN... Nu vorbim de un site care abia a aparut sau un site obscur, nu vorbim nici de EDGE (chiar sunt curios sa le vad review-ul) care sunt foarte critici.

  5. #925 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Eurogamer: 4/10
    GameSpot: 8.5/10

  6. #926 SP
    Member cata1lin's Avatar
    Sigur jocul asta face parte din categoria : love it or hate it (iar de "hate" e plina lumea ....)

  7. #927 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by cata1lin View Post
    Sigur jocul asta face parte din categoria : love it or hate it (iar de "hate" e plina lumea ....)

    iti place sau nu iti place? Depinde de fiecare. Cand am vazut ca n-are side missions am facut precomanda imediat. Parca ma saturasem sa culeg flori si sa impusc coioti in RDR. Vrei sa te plimbi prin oras? Vrei sa bei o tuiculita, sa mananci niste carnaciori? Vrei sa furi o masina? Poti sa o faci si aici fara sa primesti ceva in schimb.

  8. #928 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar





  9. #929 SP
    Member thegame's Avatar

  10. #930 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    a mai fost pus cateva pagini inainte.

  11. #931 SP
    Max
    Member Max's Avatar

  12. #932 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Gametrailers review:[url]
    [spoiler=NOTA]7.7/10[/spoiler]

  13. #933 SP
    Member Alex's Avatar
    Sal. Stie cineva daca jocul o sa aiba multiplayer?
    Am facut precomanda pentru ps3 si ma intereseaza .

  14. #934 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu are MP.

  15. #935 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    fara multiplayer...far sidemissions...pentru mine e perfect...si nu vb ironic
    cum zicea cineva mai sus...sa culegi floricele...sau alte tampenii..sa ma incurc in cate side missions am activat...etc
    il astept cu drag

  16. #936 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Sunt curios daca va avea mai mult de 10 ore de joc .. fara multiplayer , fara side missions.Vi se pare normal sa dati 50 euro pe un joc si sa il termini in 1-2 zile ?

  17. #937 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    Sunt curios daca va avea mai mult de 10 ore de joc .. fara multiplayer , fara side missions.
    Jocul are in jur de 10-12 ore, in functie de cat de tare te grabesti sa faci misiunile, pe ce dificultate joci, si nu in ultimul rand, de skill-ul fiecarui jucator.

    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    Vi se pare normal sa dati 50 euro pe un joc si sa il termini in 1-2 zile ?
    Daca jocul e bun, de ce nu?
    Si oricum, am dat pe el 40 euro (170 RON), si nu 50.
    Pe mine personal nu prea ma intereseaza sa aiba multiplayer, si nici ca nu are side-missions.
    Daca jocul are o poveste buna, si e ok ca si gameplay, eu zic ca se merita.
    Oricum, nu il tin de colectie, il joc si il vand mai departe, pierzand astfel in jur de 5-10 euro la el, deci nu e mare pierdere.
    La fel am platit si pe UNCHARTED, care avea 8 ore de gameplay, si nu am regretat niciun leu.

  18. #938 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Total de acord, un joc nu trebuie să aibă neapărat 35 de ore pentru a fi bun.

    PS: Tocmai mi-a ajuns acasă, băieții de la GameShop / Fan Courier s-au mișcat foarte repede

  19. #939 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    - Aloo!
    - Politia?
    - Au intrat mafiotii peste mine in casa!
    - Asteptati, va rog.

  20. #940 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Norocosilor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 58 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts