Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 381 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast
Results 161 to 180 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #161 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu am crezut niciodata ca o sa patesc asa ceva la shotpo.net.Am comandat Dead Space pentru ps3 si cand l-am primit ,desi plicul era sigilat...surprizaaaaa.Carcasa prezinta urme clara de uzura,zgaraieturi fine si normal,jocul nu este in tipla.Chiar am ajuns bataia lor de joc?Voi a-ti mai patit asa ceva?O sa le fac un mail in care o sa solicit explicatii.Rusinos oricum

  2. #162 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am primit azi 5 bucati de World of Warcraft WotLK de pe thehut.com
    La o zi distanta dupa data de lansare si la 90 RON/joc consider ca e afacere.

    P.S. Jocurile nu sunt pt mine, n-o sa joc WoW de la 5 calculatoare

  3. #163 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    @chynagods eu am patit-o odata cu sendit la modul urmator.. nu mi-a venit pachetul.. asa ca am trimis mail si le-am zis ca nu a venit.. ei mi-au zis sa astept sa treaca 30 zile din momentul comenzii, dupa 30 le-am zis ca nu a venit si m-au intrebat daca vreau $ inapoi sau daca vreau sa imi retrimita, am ales retrimiterea si am primit in 3 zile pachetul, asa ca stai linistit se va rezolva, ei au acaretele asigurate

  4. #164 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu mai inteles man.E vorba de gestul pe care l-au facut.Am platit un produs la pretul de nou si primesc un SH.Asta nu mi se pare normal.Daca voiam SH,i-mi cumparam SH la un pret evident mai mic.Se pare ca si ei au printre angajati ,Gigeii lor.Iar situatia pe care o descriai si modul cum au rezolvat este un lucru bun evident,dar nu are legatura cu ce spuneam eu.Ma gandesc deja la un alt joc care este pe drum,ce surpriza i-mi mai rezerva.
    P.S
    Ca sa nu mai zic ca jocul asta Dead Space,voiam sa-l fac cadou unui amic si sa-l butonam impreuna la un pahar de vin.S-a dus dreaq cadoul meu
    Am mai intreabat si pe forum la computergames si cel putin un user a patit acelasi lucru.Cumva in mentalitatea englezilor roman=fraier?
    Bafta

  5. #165 SP
    Junior Member Giovanny's Avatar
    belea ghid

  6. #166 SP
    Member novi's Avatar
    Cine vrea LIVE, POINTS si WOW card gasiti AICI!Super serios!

  7. #167 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    Am facut o comnda de 3 jocuri la thehut.com . la ziua de livrearea mi-au scris 20/11 21/11 12/12 2008 acuma intrebare suna in felul urmator jocurile le trimit cand le au pe toate in stoc din comnda mea sau pe rand acu este 21 si nu am primit nici o veste de la ei in legatura cu comnda nu stiu ce sa fac este vorba de un pre-order si 2 jocuri mai vechi eu am dat comnda pe 14/11/2008. Ma poate ajuta cineva

  8. #168 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ionutzzz: eu stiam de optiune ca sa trimita as soon as they get it on stock, sau toate in acelasi pachet. Dar, n-am mai cumparat recent de pe TheHut...

  9. #169 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ionutzzz: eu stiam de optiune ca sa trimita as soon as they get it on stock, sau toate in acelasi pachet. Dar, n-am mai cumparat recent de pe TheHut...
    MonkY eu nu am vazut aceasta optiune dar ma gandesc ca normal ar trebui sa trimita jocurile separat deoarece eu platesc transportul pe joc nu pe colet.
    la Pre-order care era pentru data de astazi mi-a aparut la Status:Awaiting Despatch dar la celalalt care era pentru data de 20/11/2008 Status:Awaiting Stock Pick totusi eu am dat comnda pe 14/11/2008 ce ziceti sa fac o intrebare la ei ce sa intamplat de nu il au inca in stoc, jocul care era programat ca data de expediere 20/11/2008. nu prea este o problema asa de mare timpul deoarece sunt pentru mine si pot sa astept dar na totusi sunt la prima comnda .

  10. #170 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Status:Awaiting Despatch asta tre sa plece. celalalt inca nu il au sa il trimita. cum ti-am zis si in pm ei trimit fiecare joc separat. plus ca nu au depozite numai in UK nu le stiu pe toate dar mai au in belgia si suedia

    cheers

  11. #171 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    ok mersi men

  12. #172 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    The Hut - Save 10% on almost Everything (Friday 12pm - 3pm)!

    Codul este FRIDAY10

  13. #173 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    kindof offtopic.. primul meu thread sticky ever!

  14. #174 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pt cei care nu stiu, posta romana nu lucreaza intre 29 nov -1 decembrie. cei care asteapta colete sa nu isi faca probleme. programul se reia incepand cu 2 decembrie.

    cheers

  15. #175 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    inseamna ca,coletele vor avea intarziere de o 3 zile?in loc sa vina un colet vineri va veni luni,marti?

  16. #176 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    vei primi cel mai devreme marti pe 2 dec. e inchisa posta

    luna asta cel putin o sa fie mare delay la primire de colete

  17. #177 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    pt cei care nu stiu, posta romana nu lucreaza intre 29 nov -1 decembrie. cei care asteapta colete sa nu isi faca probleme. programul se reia incepand cu 2 decembrie.

    cheers
    Posta nu lucreaza Duminica (30 Noiembrie) si Luni (1 Decembrie). Azi 29 Noiembrie am ridicat eu diverse... cred ca mai e un pic deschis, in caz ca aveti urgente

    Da, luna asta va fi prapad. Deja era coada dubla fata de obicei (si ploua afara, ca altfel era de 4 ori )

  18. #178 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    A mai comandat cineva ceva de pe thehut zilele astea, sint delay-uri? Vreau sa iau un joc pentru ficamea si vreau sa fiu sigur ca-mi ajunge pina de craciun.

    Mersi.

  19. #179 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pana de craciun ajunge.

    dar delayuri sunt. mi-a venit un joc in 12 zile....care mai mult de 5 zile nu facea

  20. #180 SP
    Member L0G1X's Avatar

    Arrow

    Salut! La TheHut �ntr-adevăr vine �n 5 zile, dacă trimit din Anglia -- dacă vine din Elveţia, 11-12 zile e minimum (vezi eticheta cu Zurich pe plic).
    �n altă ordine de idei, am nişte coduri de vouchere de unică folosinţă pentru Play-Asia, aşa că le postez aici. Atenţie că din HK s-ar putea să facă coletul 3 săptăm�ni+, aşa că nu vă bazaţi pentru Crăciun.
    Toate sunt reduceri de 5 USD, pentru comenzi de minimum 50 USD (transportul nu intră �n calcul).

    1. WL-ZLS-RNN -- exp. 8 dec
    2. BL-RLX-SIP -- exp. 29 dec
    3. KJ-ZOC-WGK -- exp. 29 dec
    4. OR-TIO-WSM -- exp. 3 ian

    Rog pe cei care folosesc un cod să lase aici reply cu numărul respectiv, pentru ca ceilalţi să nu se chinuie degeaba. Happy shopping!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 381 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts