Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 381 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3001 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Aveti grija ca de cate ori incercati de atatea ori o sa va traga 1RON din cont
    Cel putin eu asa am patit cu shopto. Apare ca si tranzactie in asteptare si probabil banii se vor intoarce in cont in cateva zile

  2. #3002 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Pe prima pagina scrie ca pe ShopTo sunt probleme cu pre-orders, imi poate spune cineva daca zavvi are aceiasi problema?

  3. #3003 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile preorder facute la zavvi,the hut se pot plăti prin paypal?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  4. #3004 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Da, si iti recomand sa platesti numai prin PayPal de acum incolo ca sa-ti poti recupera banii inapoi mai rapid in cazul in care nu-ti ajunge o comanda.

  5. #3005 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Da, si iti recomand sa platesti numai prin PayPal de acum incolo ca sa-ti poti recupera banii inapoi mai rapid in cazul in care nu-ti ajunge o comanda.
    Thx,am �ncercat sa iti dau thx de pe tel dar nu merge.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  6. #3006 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Zaktan View Post
    Pe prima pagina scrie ca pe ShopTo sunt probleme cu pre-orders, imi poate spune cineva daca zavvi are aceiasi problema?
    Opteaza fara emotii pentru ShopTo pentru precomenzi si o sa ai jocul in data lansarii

  7. #3007 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cam in cat timp ajunge o comanda de pe sendit?

  8. #3008 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    cam in cat timp ajunge o comanda de pe sendit?
    Face parte din grupul the hut...deci la fel ca zavvi,the hut.
    LE: The owner of this website is The Hut.com (Trading) Limited...

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  9. #3009 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Opteaza fara emotii pentru ShopTo pentru precomenzi si o sa ai jocul in data lansarii

    Eu unul apelam in trecut cu incredere la Shopto, dar cele doua precomenzi de la Fifa 12 si Dark Souls care nu au venit nici pana acum mi-au schimbat parerea.

    Am ramas cu ticul enervant de a cauta tot timpul in casuta postala din cauza astora de la Shopto.

  10. #3010 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si inca un aspect stupid:

    daca am comandat de pe sendit.com pe numele meu, la adresa unde stau... insa pe buletin am o alta adresa... nu vor face cumva urat cei de la posta cand vreau sa ridic coletul?

    trebuia completat cumva ceva in plus la inregistrarea pe sendit?

  11. #3011 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu iti vor da pachetul la posta. Am patit si eu odata. M-am certat cu ei, dar nu am rezolvat nimic. Depinde totusi si peste cine dai. Tipa de la casieria postei mele e o ....

  12. #3012 SP
    Junior Member x3n0n90's Avatar
    salut! am dat o comanda la zavvi, dar am uitat sa pun sectorul .....in rest am adresa corecta...credeti ca va fi o problema? si inca ceva, imi zice ca o sa-mi vina comanda in 10-15 zile, poate sa vina mai devreme?

  13. #3013 SP
    buf
    Junior Member buf's Avatar
    Nu cred sa fie vre-o problema doar pentru ca ai uitat sectorul si da, comanda poate sa vina mai repede. Mie mi-au venit 2 comenzi in 5 zile.
    Pentru cei care nu isi pot crea cont la shopto.net, problema este la card si anume, trebuie activat 3D secure.

  14. #3014 SP
    Junior Member x3n0n90's Avatar
    multumesc acum astept

  15. #3015 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Nici eu nu cred ca or sa fie probleme din cauza sectorului lipsa. Dupa cate stiu eu, cel mai important e codul postal. Probabil ca in cel mult 5 zile lucratoare o sa-ti ajunga si comanda.

  16. #3016 SP
    Junior Member andreismiley's Avatar
    Am si eu o problema. Am dat pre-order pe zavvi la Fifa 12 pe 21 septembrie, iar pe 28 mi-au dat mail cum ca l-au trimis.
    Suntem in 18 octombrie si inca nu mi-a ajuns jocul. Am mai patit si cu amazon.co.uk o faza de genul asta, le-am dat mail si mi-au trimis o alta comanda care a ajuns in 4 zile. Sa le dau mail astora de la zavvi sau sa mai astept?
    Si normal ar trebui sa vina postasul cu comanda la usa, nu?

  17. #3017 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by andreismiley View Post
    Am si eu o problema. Am dat pre-order pe zavvi la Fifa 12 pe 21 septembrie, iar pe 28 mi-au dat mail cum ca l-au trimis.
    Suntem in 18 octombrie si inca nu mi-a ajuns jocul. Am mai patit si cu amazon.co.uk o faza de genul asta, le-am dat mail si mi-au trimis o alta comanda care a ajuns in 4 zile. Sa le dau mail astora de la zavvi sau sa mai astept?
    Si normal ar trebui sa vina postasul cu comanda la usa, nu?
    Jocul ţi-l lasă in cutia poştală,daca nu are loc iti lasa aviz,nu e obligat sa vina la usa decat in cazul in care luai jocul de la shopto si aveai optiunea "signed for" parca asa se numeşte,ceva gen scrisoarea recomandata. Ia legătura cu ei prin facebook,iti raspund ft repede asa. Bafta

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  18. #3018 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    as vrea sa fac si eu o comanda pt uncharted 3

    de pe ce site mi-ati recomanda sa-l iau ca sa-l am in ziua lansarii?

    sendit.com il trimit in avans cumva?

  19. #3019 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    as vrea sa fac si eu o comanda pt uncharted 3

    de pe ce site mi-ati recomanda sa-l iau ca sa-l am in ziua lansarii?

    sendit.com il trimit in avans cumva?
    Shopto,iti vine chiar mai repede,cu o zi sau poate doua.Cu sendit ţi-am mai explicat,dar ori nu ai vazut ori nu asculţi ;-)

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  20. #3020 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    eu te inteleg, insa cei de pe shopto sunt prea imbecili sa ma lase sa-mi fac un cont

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts