Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 360 of 381 FirstFirst ... 260 310 350 358 359 360 361 362 370 ... LastLast
Results 7,181 to 7,200 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7181 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    GameDealDaily.com
    sunt de incredere, a mai cumparat cineva de la ei?

  2. #7182 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    GameDealDaily.com
    sunt de incredere, a mai cumparat cineva de la ei?
    Salut. Am cumparat eu de la ei Ryse si a fost totul ok, am primit key-ul in cateva secunde. Insa sunt destul de multi pr net care se plang ca nu le-a venit key-ul.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  3. #7183 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    e de incredere site-ul (gamedealdaily) ?

  4. #7184 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by nafets View Post
    e de incredere site-ul (gamedealdaily) ?
    Eu am reusit sa cumpar Ryse pt Xbox One de la ei fara probleme.

    Sent from my LG-V400 using Tapatalk

  5. #7185 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Vad destul de multe plangeri la ei pe forum... nu stiu ce sa zic

  6. #7186 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Eu am luat de la ei pana acum.un cod de reducere 20% ptr psn, un last of us si un uncharted collection si n-am avut probleme.

  7. #7187 SP
    Member flamer's Avatar
    Am vazut si eu plangerile, dar m-am riscat, dar a fost ok. In caz de probleme deschideam un caz pe Paypal. Mai poti incerca si pe g2a.com sau cdkeys.com

    Sent from my LG-V400 using Tapatalk

  8. #7188 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Amazon.uk nu mai trimit colete mai voluminoase in Romania?
    M-am uitat de curiozitate la Dark Souls 3 CE si imi apare cu ''Sorry, we can't deliver this item to Romania''.
    Daca au inceput sa o dea si astia in diverse ...

  9. #7189 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Foarte ciudat. Din doua puncte de vedere:

    In primul rand se pare ca nu e doar romania, ci si germania, US sau chiar irlanda. Si altele...

    Apoi, e ciudat pentru ca acest produs e pe lista celor cu livrare internationala:
    https://www.amazon.co.uk/gp/help/cus...deId=201337930

  10. #7190 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu mi se pare de incredere acest shop fiindca au ei postat un mesaj la pagina de ps4
    WE OFFER PS4 GAMES WITH ONLY 3 DAYS GUARANTEE. IF GAME STOPS WORKING AFTER 72H WE WILL NOT REPLACE IT. PLEASE MAKE SURE YOU ARE HAPPY BEFORE PROCEED TO CHECKOUT. NO REFUNDS / RETURNS / REPLACEMENTS WILL BE GIVEN. THANK YOU FOR UNDERSTANDING.

    au oferte bune si pentru xbox one si pentru ps4
    Discount Digital Games

  11. #7191 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Poate pentru ca vand conturi de psn sau xboxlive cu jocuri pre achizitionate. Si sigur ca nu ai nicio garantie ca acelasi cont n-a mai fost revandut de 10 ori. Chiar si dupa ce il iei tu. Si ca cei de la sony/ms nu il vor bana pentru asta

  12. #7192 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  13. #7193 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    am gasit un xbox one Halo limited edition de 1tb , problema este ca vanzatorul imi spune ca l-a cumparat din franta ptr copil de Craciun dar ca este inca sigilat , l-am intrebat daca este negociabil si deja a scazut 200 de lei din pret desi el spune ca a platit 480 de euro pe el .


    mie imi ridica cam multe semne de intrebare dar am zis sa intreb si colegii de forum ce parere au .

  14. #7194 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    L-ai gasit la tipul de la Ploiesti? La cat ti l-a lasat, 1500 cumva?

  15. #7195 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    da , ala e . mi se pare destul de dubios

  16. #7196 SP
    Member kpy_here's Avatar
    De unde as putea sa cumpar Ico & Shadow of the colossus collection pentru PS3 ? (la un pret decent)

  17. #7197 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Pai ti se pare dubios pentru ca e papagal Si eu tot la acelasi pret stabilisem, dupa care mi-a zis ca el nu trimite ca nu are incredere, sa ma duc eu dupa consola. I-am zis ca daca mai lasa la pret ma duc pana la urma, dar a zis ca nu il intereseaza de drumul meu cat platesc, el da doar cash consola cu banii in mana, predare personala. Du-te tare atunci! Plus ca scosese anunturile, initial am crezut ca a vandut-o altcuiva si nu imi mai trimite, plus ca mi s-a parut ciudat sa vrea doar predare pesonala si el nici macar nu avea anunturile vizibile (da, la plural, ca are doua, unul la 1750 si unul oscileaza cand la 1600, cand la 1700).

  18. #7198 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Mersi de lamurire Godzylla , mi se parea mie prea frumos sa fie adevarat .

  19. #7199 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Salut, sper ca nu e o problema daca intreb aici. Vreau sa comand ps4 de pe acest site Jocuri, magazin de jocuri
    Ceva pareri despre acest magazin ? E de incredere, livreaza la timp, respecta termenii din garantie ? Eu sunt din Brasov, multumesc anticipat

  20. #7200 SP
    Member rockybt18's Avatar
    De ce nu iei de la Altex? Ai garanție 100%, magazin la tine în oraș, ridici chiar maine. Oare merită să te complici pentru 50-100lei?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 360 of 381 FirstFirst ... 260 310 350 358 359 360 361 362 370 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts