Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 371 of 381 FirstFirst ... 271 321 361 369 370 371 372 373 ... LastLast
Results 7,401 to 7,420 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7401 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ce parere aveti despre aceste figurine? https://www.jrcgamecentru.ro/vyhledavani?q=totaku
    Am dat ieri o tura prin magazinul JRC din Mega Mall si mi au sarit in ochi. 70 lei / buc.

  2. #7402 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mi-ai facut ziua mai buna! De mult timp cautam un magazin din afara care sa le aiba si le trimita in RO. Uite ca acum le gasesc chiar in Bucuresti.
    Acum trebuie doar sa strang bani pentru ele

  3. #7403 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oare cat de mari sunt? Vad ca nici pe site-ul lor nu scrie asa ceva.

  4. #7404 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In jur de 10 cm, daca nu ma insel.

  5. #7405 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah, atunci hard pass la banii astia.

  6. #7406 SP
    Member eastbason's Avatar
    Am vazut ca au un PS VR la 500 lei. Problema este ca se gaseste doar in magazin. Este si in Bucuresti? Ma poate ajuta un coleg?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  7. #7407 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Doresc astăzi sa îmi achizionez un Xbox sh iar tipul respectiv are garanție la GameStore. A avut cineva vreo tangenta cu service-ul lor sau știe dacă sunt în regula?

  8. #7408 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Oare acest pack, va avea carcase separate (pack Far Cry Primal) sau o carcasa cu 2 discuri?

    Far Cry 4 nu mai gasesc la un pret decent.Si as fi nevoit sa iau double pack.

    Se lanseaza pe 20 iunie
    Attached Images Attached Images y-far-cry-5-far-cry-4-double-pack.png

  9. #7409 SP
    Member westy9009's Avatar
    Am gasit ceva oferta la Carrefour - la castile Sony Platinum - undeva la 500 RON reduse de la 700 . Am nevoie de o parere constructiva - daca cineva le are si daca acestea se merita - in special pentru acel 3D Audio

    Merci ! Sper ca nu avem un Threath special pentru aceste casti

  10. #7410 SP
    Member tudort's Avatar
    Bună seara. M-ar interesa acest set de căști : https://www.amazon.com/Razer-Threshe.../dp/B07WLP7QLW
    Este cineva care a mai comandat ? Cum ar fi procedura de comandă de la ei ? Ajung astfel de echipamente la noi în siguranță ?

  11. #7411 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Bună seara. M-ar interesa acest set de căști : https://www.amazon.com/Razer-Threshe.../dp/B07WLP7QLW
    Este cineva care a mai comandat ? Cum ar fi procedura de comandă de la ei ? Ajung astfel de echipamente la noi în siguranță ?
    Ajung în siguranță. Dar plătești taxe vamale.

  12. #7412 SP
    Member tudort's Avatar
    Mulțumesc. O să îmi fac un cont. Ai idee dacă se găsesc undeva mai aproape ? Sau cum ai proceda în locul meu ! Nu am termen limită dar aș vrea până de Crăciun ! Mersi iarăși !

  13. #7413 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Mulțumesc. O să îmi fac un cont. Ai idee dacă se găsesc undeva mai aproape ? Sau cum ai proceda în locul meu ! Nu am termen limită dar aș vrea până de Crăciun ! Mersi iarăși !
    Poți căuta la emag. Sau amazon.de, shopto.net

    Eu aș așteptat black friday.

  14. #7414 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ai putea sa incerci sa discuti cu cei de la EshopWedrop (se ocupa cu comenzi pe US, etc). Vezi la cati bani te aduce si daca este rezonabil pentru tine.

    La eMag si altele de pe la noi cu siguranta nu o sa gasesti pentru ca sunt editie speciala si astea nu isi croiesc usor drum pana aici. Pe Amazon DE nu este, iar pe UK este un anunt, dar nu trimite in Romanica:

    https://www.amazon.co.uk/Razer-Thres...4&sr=8-1-fkmr1

  15. #7415 SP
    Member Atrium's Avatar
    Va salut baieti si fete ! Dupa o lunga pauza revin si eu pe aici pe taramurile consolelor pentru un sfat.

    De la ce vanzatori ati observat ca ajung jocurile din precomanda in ziua lansarii la voi prin curier rapid ?

    Eu unul sunt din Brasov si cu MediaGalaxy/Altex nu mai vreau sa am de-a face intrucat lucreaza cu Nemo Express. La ultima comanda a durat peste 7 zile lucratoare pana a ajuns coletul... Nu stiu eMag cum sunt in aceasta privinta. Parca as da comanda de pe un site dedicat gaming-ului...

    Jocul in discutie este SW Jedi : Fallen Order Deluxe ce are data de lansare pe 15.11.19.

    Multumesc anticipat !

  16. #7416 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Salut Atrium . MediaGalaxy/Altex prin Urgentcargus trimit acum...cel putin la mine in Iasi asa e de ceva timp.

  17. #7417 SP
    Junior Member hagiufa's Avatar
    Salutare
    Numele meu este Flavius
    Intentionez sa achizitionez o consola pentru a o folosi ca media player si din acest motiv rog posesorii sa-mi recomande o consola care sa faca urmatoarele:
    sa "vada" HDD-uri de capacitate mare(3-4 tb) si sa redea fisiere video(4k, HDR, dolby atmos, DTS x, majoritatea formatelor video+subtitrari etc), audio(flac,mp3, etc)
    si sa faca streaming (netflix, you tube, hbo-go)
    Multumesc anticipat!

  18. #7418 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by hagiufa View Post
    Salutare
    Numele meu este Flavius
    Intentionez sa achizitionez o consola pentru a o folosi ca media player si din acest motiv rog posesorii sa-mi recomande o consola care sa faca urmatoarele:
    sa "vada" HDD-uri de capacitate mare(3-4 tb) si sa redea fisiere video(4k, HDR, dolby atmos, DTS x, majoritatea formatelor video+subtitrari etc), audio(flac,mp3, etc)
    si sa faca streaming (netflix, you tube, hbo-go)
    Multumesc anticipat!
    PS4 Pro poate face ce vrei tu, inclusiv 4k. PS4 normal nu poate 4K in jocuri și cred că nici în filme.

    Posesorii de XBOX îți pot da detalii despre ea.

    Dar la sfârșit de 2020 se va lansa PS5. Nu aș recomanda să cumperi un PRO acum.

  19. #7419 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Niciuna dintre console nu ruleaza mkv-uri cu Atmos sau Dts x. Pentru alea iti recomand un media player dedicat, Minix U9 sau Nvidia Shield.

  20. #7420 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da, pentru ce vrei tu, cea mai buna solutie este Nvidia Shield. Nu recomand Minix U9. Am avut 3 mediaplayere Minix, iar cu U9 am renuntat la ei din lipsa update-urilor.
    Ia-ti Nvidia Shield TV Pro 2019 si o sa vezi prin Kodi cam tot ce vrei in materie de filme. Plus ca ai full support pt Netflix si alte aplicatii de genul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 371 of 381 FirstFirst ... 271 321 361 369 370 371 372 373 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts