Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 393

Thread: Black Friday 2013

  1. #21 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Pentru Black Friday, intr-un buget de 1000 RON, ma pot incadra in achizitionarea unui TV LED de 81 cm pentru gaming ? Daca da, care ar fi cel mai indicat, nu ma pricep deloc...

  2. #22 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mai mult ca sigur vei gasi ceva televizoare la reducere.
    Cel mai important este sa fie Full HD (1080p) imaginea sa fie cat mai clara si eventual sa te joci un pic prin setarile televizorului sa obtii un contrast cat mai placut, si nu uita sa conectezi consola la televizor folosind un cablu hdmi.

  3. #23 SP
    Member sollo's Avatar
    eu vreau sa-mi iau un hard extern de 500gb pentru poze, maxim 100-150 lei si poate un sistem 2.1 sau 2.0 cat mai ieftin, poate si o masuta-ventilator pentru laptop, sa vad ce-mi mai trebuie prin casa...oricum vine luna cadourilor si gasim si atunci asa zisele "super reduceri"

  4. #24 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu sper sa prind un DS3 la reducere, desi sunt slabe sanse. Ma gandesc ca odata cu venirea lui PS4 poate vor fi in oferte de BF si accesorii de PS3.

  5. #25 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Am fost astazi prin Ikea si am vazut un poster cu Black Friday si la ei ... asta pentru cei care vor sa-si faca un cuibusor pt nebunii ( virtuale sau reale )

  6. #26 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ikea cred ca face mai multi bani din vanzarea de hot-dogi decat din mobilaanyways eu sper sa prind ceva componente pentru pc...PC garage are o strategie interesanta:Cumperi la pret de Black Friday - PC Garage

  7. #27 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ikea cred ca face mai multi bani din vanzarea de hot-dogi decat din mobilaanyways eu sper sa prind ceva componente pentru pc...PC garage are o strategie interesanta:Cumperi la pret de Black Friday - PC Garage
    Si eu ma gandesc sa cumpar o configuratie noua de Black Friday tot de la PC Grage, acum sa vedem cu ce vin oamneii astia.....

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vedeti ca la PCGarage deja a inceput Black Friday-ul (oarecum): Cumperi la pret de Black Friday - PC Garage.
    Practic primiti diferenta de pret (daca va fi - aici poate fi o smecherie) intre ce platiti acum si cat ar fi de Black Friday. Sub forma unui voucher. Well, cititi cu atentie regulamentul: Cumperi la pret de Black Friday - PC Garage. Bafta!

  9. #29 SP
    Member colossus's Avatar
    Pregatiti-va salteaua si perna si ne intalnim la ALTEX la ora 00:00 -29 NOi.Aduceti si niste ciorba de burta la borcan..
    Lasand gluma laoparte sper ca anul acesta sa fie ceva reduceri serioase...

  10. #30 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by colossus View Post
    Pregatiti-va salteaua si perna si ne intalnim la ALTEX la ora 00:00 -29 NOi.Aduceti si niste ciorba de burta la borcan..
    Lasand gluma laoparte sper ca anul acesta sa fie ceva reduceri serioase...
    Reduceri, nereduceri eu sper sa ma pot loga, ca altfel poate sa fie reducerea lu' peste.

  11. #31 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Oare la cat o sa gasesc un PS3 de 500GB bundle ceva daca acum e pe la 13 milioane?

  12. #32 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    La 13 milioane.

  13. #33 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Nu crezi ca o sa fie vreo reducere?

  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, voi posta aici... desi nici nu stiu cum sa o fac fara sa incalc intelegerea avuta cu persoana care mi-a "divulgat" acest mic secret. Oricum s-ar fi aflat mai devreme sau mai tarziu, si nu as vrea ca tocmai noi consolistii sa nu fim printre primii. Prin urmare, here it is (dar tineti cont ca e o informatie pe care nu o poate confirma nimeni pe canale oficiale - inca):

    Se pare ca unul dintre magazinele mari de la noi are de gand sa schimbe data pentru Black Friday. Da... daca ar fi fost cineva care ar putea schimba o data oficiala si internationala, atunci acel cineva ar trebui sa fie un roman! Mai exact, in loc de 29 Noiembrie, marea nebunie ar trebui sa aiba loc (online) pe 22 Noiembrie... Prin miscarea aceasta practic ar "fura startul" iar ceilalti concurenti ar pierde foarte multi potentiali clienti (care deja si-au cheltuit "agoniseala").

    Prin urmare, stati cu ochii pe thread... in momentul in care se va declansa operatiunea "Monstru", veti fi primii care veti afla.

    Update: intre timp se pare ca a aflat si concurenta despre respectiva miscare... si e posibil sa avem mai multe magazine care sa "mute" data respectiva!

  15. #35 SP
    Member Sopi's Avatar
    Salut,imi puteti va rog sa-mi dai niste nume de magazine sau ceva site-uri de unde sa gasesc oferta de PS3 de blackfriday?

  16. #36 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Salut,imi puteti va rog sa-mi dai niste nume de magazine sau ceva site-uri de unde sa gasesc oferta de PS3 de blackfriday?
    +1

  17. #37 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Salut,imi puteti va rog sa-mi dai niste nume de magazine sau ceva site-uri de unde sa gasesc oferta de PS3 de blackfriday?
    Inca nu se stie cine/ce oferte va avea de Black Friday (e un pic cam devreme). Cum vor fi listate ofertele... vom posta aici.

  18. #38 SP
    Member eastbason's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Salut,imi puteti va rog sa-mi dai niste nume de magazine sau ceva site-uri de unde sa gasesc oferta de PS3 de blackfriday?
    Cu rabdare...o sa aflam cu siguranta cu putin inainte de 22. Asa a fost mereu.
    Dar toata chestia asta cu un start mai rapid pentru black friday mi se pare cusuta cu ata alba. Conteaza foarte mult si cine isi lanseaza oferta mai devreme si daca avem ce sa alegem de acolo. Iar de altfel este foarte posibil ca magazinele " ramase in urma " sa vina pe data de 29 cu oferte putin mai bune decat ce a fost. Am mai auzit zvonul asta de la cineva, dar nu a putut sa-mi spuna ce magazine se arunca mai devreme in joc. Da...este vorba de mai multe magazine...dar totul este inca la nivel de zvon.
    Pentru PS3 cred ca pretul o sa oscileze undeva intre 599-699, iar pentru X360 intre 499-599. Asta este strict parerea mea

  19. #39 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Anul trecut de Black Friday un coleg de clasa si-a cumparat un Xbox 360 4GB cu 500 de lei de la EMag. Cred ca si anul acesta tot pe acolo vor fi preturile.

  20. #40 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu sper sa fie si accesorii la promotii, nu doar console

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Replies: 0 Last Post: 20-07-2013, 09:07
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts