Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 393

Thread: Black Friday 2013

  1. #41 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Citind fiecare post, observ ca sunt in continuare multi care tot spera ca de black friday sa fie bine. Hey, baieti luati-ma si pe mine in calcul! Fiind mare amator de jocuri, cei drept doar PC, vreau ca anul acesta sa devin amator si pe consola. Credeti ca voi prinde un PS3 la 500 lei?

    Anul trecut mi-am luat un Samsung Smart TV de 81, Altex cu comanda de pe net la pret foarte bun si ram 8 de la emag, cu doar 100 lei.

  2. #42 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Gentilu View Post
    Citind fiecare post, observ ca sunt in continuare multi care tot spera ca de black friday sa fie bine. Hey, baieti luati-ma si pe mine in calcul! Fiind mare amator de jocuri, cei drept doar PC, vreau ca anul acesta sa devin amator si pe consola. Credeti ca voi prinde un PS3 la 500 lei?
    Daca nu prinzi baga un ochi aici la Bazar - Console Sony

    Eu pana acum nu m-am agitat deloc in vinerile negre, imi amintesc cu o oarecare placere sadica diminetile cand veneau colegii la lucru si erau nervosi ca s-au trezit cu noaptea in cap si tot ce au prins au fost site-uri cazute.

    In plus se fac reduceri la ce vor ei si asa practic iti baga pe gat chestii pe care nu le-ai lua in mod normal. Vezi pretul mic si zici: hai sa iau. Un Black Friday adevarat ar trebui facut cu reduceri masive la absolut TOT ce au pe stoc.

  3. #43 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Flavy View Post
    Nu crezi ca o sa fie vreo reducere?
    Sincer, nu. Desi ar fi momentul perfect sa faca reduceri la ps3-uri, acum ca se apropie urmatoarea generatie de console. Dar slabe sanse...

  4. #44 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Flavy View Post
    Nu crezi ca o sa fie vreo reducere?
    Wait, let me look into my crystal ball ....
    Probabil vor fi reduceri ca si unul trecut, la lucrurile care nu ti le permiti decat daca numele tau de familie este Tiriac si la chestiile de care n-ai nevoie.

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Probabil vor fi reduceri ca si unul trecut, la lucrurile care nu ti le permiti decat daca numele tau de familie este Tiriac si la chestiile de care n-ai nevoie.
    Eu indraznesc sa spun ca pt. mine anul trecut s-a intamplat exact opusul celor spuse de tine. Mai exact, nu prea am avut ce sa cumpar pentru ca reducerile au fost de obicei la produse extrem de ieftine si de proasta calitate... de care nu ma ating nici daca sunt moka. De exp. tabletele de top nu existau in oferte, dar gaseai tot felul de chinezarii. TV-urile de top aproape ca nu existau, dar gaseai firme de nici nu auzisem de ele pana atunci. M-am uitat dupa un monitor bun... si in afara de un Philips, la oferta nu erau decat cele care in mod normal nu prea se vand.

    As vrea sa vad si eu o firma care sa zica "De Black Friday aveti 25% reducere la TOATE produsele de pe site". Sau 50%, sau cat vor ei... dar la tot, nu la cele selectate.

    Si sper sa-si rezolve problemele de organizare... pt. ca anul trecut livrarile ajunsesera sa intarzie cu 7 zile din cauza unui amarat de Black Friday.

    Nu mai spun ca la o saptamana dupa Black Friday mi-era aproape imposibil sa cumpar un amarat de mouse... pt. ca toti erau ocupati (la o firma axata pe produse IT&C) cu livrari de frigidere si aspiratoare...

    De site-uri nu mai vorbesc. Inca mai am screenshot-uri cu "Pisica inca lucreaza", "Reparam la site" sau mai stiu eu ce... Daca noi, care suntem non-profit, ne-am agitat sa facem upgrade-uri pentru a tine un anumit numar de useri simultan pe server dedicat... nu inteleg cum altii inca au "nesimtirea" de a tine un shop (care face mii de euro pe luna) pe un amarat de cont de tip shared (adica pe acelasi server sunt alte zeci/sute de clienti).

    Este motivul pentru care personal ma gandesc sa fac un top al calitatii anul acesta... Unde sa dam cu totii note firmelor care vor fi implicate in Black Friday.

  6. #46 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    As vrea sa vad si eu o firma care sa zica "De Black Friday aveti 25% reducere la TOATE produsele de pe site". Sau 50%, sau cat vor ei... dar la tot, nu la cele selectate.
    .
    Cu totii am vrea sa avem parte de un astfel de Black Friday, insa sunt sigur ca vom vedea (prea curand) astfel de reduceri.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Cu totii am vrea sa avem parte de un astfel de Black Friday, insa sunt sigur ca vom vedea (prea curand) astfel de reduceri.
    Daca in alte tari se poate... ar trebui sa se poata si la noi

  8. #48 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca in alte tari se poate... ar trebui sa se poata si la noi
    Nah, nu merge asta

  9. #49 SP
    Senior Member sol1d's Avatar

    ^_^
    acum imagineaza-ti un oras plin cu d'astea

  10. #50 SP
    Member eastbason's Avatar
    Nu ma intereseaza decat un ps3 super slim pentru colectie...in rest nimic.
    Imi pare rau ca nu l`am luat cand a fost 599 la emag

  11. #51 SP
    Member Sopi's Avatar
    La fel ca si eastbason

  12. #52 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    În România contează doar cuvântul "promoție". Poți sa vinzi și c***t călduț, dacă zici ca e la promoție se găsesc câteva sute de idioți sa cumpere....

    Aici ma refer exclusiv la specimene ca cele din filmulețul de mai sus, care se calcă în picioare pt un ghiveci cu flori și o găleată cu var, când poate nici nu au ce face cu ele.

  13. #53 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    E primul BF la care as vrea sa particip si intreb daca produsele trebuiesc platite cu cardul sau ramburs?

  14. #54 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cum vrei tu, nu conteaza . Se achizitioneaza si se plateste la fel ca pentru orice alta comanda obisnuita.

  15. #55 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post

    ^_^
    acum imagineaza-ti un oras plin cu d'astea
    Doamne fereste, bormasina la 15 lei .

  16. #56 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ce nebunie e acolo
    On: Eu am cam renuntat la ideea unui "black friday normal " ( ca in alte tari ) ... eu sunt de acord cu MonkY : daca se poate si in alta parte se poate si la noi , dar eu zic ca se poate ceva mai greu ( din nefericire ) .

  17. #57 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Flavy View Post
    E primul BF la care as vrea sa particip si intreb daca produsele trebuiesc platite cu cardul sau ramburs?
    Va recomand ca de BF sa nu folositi nimic altceva in afara de ramburs (sau plata la livrare). Altfel va puteti trezi ca stati cu banii blocati si produsul de fapt nu mai ajunge (stoc epuizat). In plus in noaptea aceea puteti avea surprize ca sunt down serverele de payment, si stati si va uitati la card, neavand ce sa faceti cu el... S-a intamplat in fiecare an...

  18. #58 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si dupa cum spuneam... a inceput nebunia. eMag o numeste "November Fest" - practic va fi cate o lista de produse la promotie, valabila pentru o singura zi. So, stay tuned!

    Incepe November Fest! Promotii de-o zi, in fiecare zi

    Atasez si imaginea (voi incerca sa le pun zilnic), in caz ca nu va functiona link-ul!

    P.S. O sa va rog sa postati si voi ce ati gasit interesant... si cu pret redus cu adevarat!
    Attached Images Attached Images incepe-november-fest-promotii-de-o-zi-fiecare-zi.jpg

  19. #59 SP
    Member eastbason's Avatar
    pacat ca nu scot ceva mai interesant....inca

  20. #60 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wow, au scazut 20 de lei din pretul controller-ului de xbox . Best deal eva'

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 20 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Replies: 0 Last Post: 20-07-2013, 09:07
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts