Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 35 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 690

Thread: Dark Souls III

  1. #401 SP
    Junior Member deepsky85's Avatar

    1HKO Challenge

  2. #402 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am intampinat o problema:



    ...sa fie bug? Ce ma dispera fazele astea.

  3. #403 SP
    Member aleksandrel's Avatar

    salut

    salut! am o intrebare.....
    intreb pentru ca ma intreseaza gesture, pentru trofeul, master of expresion!!

  4. #404 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ahahaha, banditu!


  5. #405 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ahahahahaha! Cum sa fie asa ceva in joc automat mi-am adus aminte de piesa asta:



    Attached Images Attached Images 20160507123840.jpg

  6. #406 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Deacons of the Deep v2.0 - am tricoul asta de aroape 2 ani <3
    Attached Images Attached Images dsc_0002.jpg

  7. #407 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ---------- Post added 08-05-2016 at 16:50 ----------

    Listuca:

  8. #408 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ma io nu stiu, dar parca povestile cu NPC-urile din 3 sunt cele mai complicate din serie, de unde mama saraciei sa ma gandesc io sa caut un personaj intr-o fantana din Cathedral of the Deep, dupa care sa-l intalnesc in Irythil Dungeon fara nici o coerenta?? Jesus

  9. #409 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sau

  10. #410 SP
    Member hibrid13's Avatar

  11. #411 SP
    Member eneea's Avatar
    Imi dati niste sfaturi pt Conventul Blade of the Dark Moon? dureaza foarte mult sa fiu sumonat...adica intr-o ora cred ca sunt sumonat de maximum 2-3 ori

  12. #412 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Dacă ai crescut foarte mult în level, este destul de greu să fii summonat, indiferent de zonă.

    Vestea bună e că poți farma itemele respective, vestea proastă e că o să-ți mănânce ceva timp ..


  13. #413 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    sau faci o sesiune privata joci pe XO? Te ajut eu daca se poate asa (adica daca primesti "chestii").

  14. #414 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu primești items de la jucătorii cărora le dai summon cu parolă. S-au gândit la asta, îți dai seama cât de repede se obțineau itemele de covenant ..

  15. #415 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ah nu la asta m-am referit, sa fac drop, ci la gameplay in sine. Adica primeste daca is si eu si jucam normal? ca si cum ar fi random?

    ---------- Post added 10-05-2016 at 00:21 ----------

    ahahaa, ce oameni:


  16. #416 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sooo, Heavy Axe +10, 50 str, 40 dex. Care e cea mai buna varianta de infuse pe arma aceasta avand in vedere cat am bagat in str-dex?

  17. #417 SP
    Member Mishy's Avatar
    Incearca Refined si Heavy si vezi care iti creste atacul mai mult.

  18. #418 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    CUM ASA CEVA! - 10% of players have yet to reach first bonfire

    ---------- Post added 10-05-2016 at 19:35 ----------

    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Incearca Refined si Heavy si vezi care iti creste atacul mai mult.
    Uita-te si la LITERE, da-le-n saracie de numere. Daca-i de la A (sau S) la D...sau chiar C, salut.

  19. #419 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu asa am si n-am nevoie de altceva (mai imi schimb "steagu" din cand in cand 4 fun). Trec prin ei ca prin branza mai ales online (din toate confruntarile online...cred c-am pierdut 6 sau 7 si si alea c-am fost eu prost si m-am hazardat). Ce foc, ce magii, ce incantatii, ce bombe, ce rasini NA sabie, scut si picior (fara ala nu ma joc)... ! (wah de abia astept sa apara For Honor).

    Imi lipsesc cateva spell-uri (le-oi aduna si pe alea)...daca am folosit unu sa-mi fie cu pardon. Le-am folosit...dar in Demon's Souls.
    Attached Images Attached Images 20160510193850.jpg

  20. #420 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    CUM ASA CEVA! - 10% of players have yet to reach first bonfire [COLOR=Silver]
    Pai daca, exact ca mine, au intrat in joc, au jucat 10 minute, l-au scos, pus deoparte si continuat cu altceva, e si normal asa ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 35 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts