Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 26 of 26

Thread: Assasin's Creed 3 si FarCry 3 primesc data de lansare

  1. #21 SP
    Member Swift's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Daca este lansat pe consolele actuale mai mult ca sigur ca va fi un update pentru AC2, pentru ca nu pot face un alt engine mai bun pe hardware-ul curent deci nu au ce sa bage altceva decat un alt story si cateva mecanici diferite de joc, dar oricum jocul este superb si daca-l joci doar pentry storyline.
    FC3 arata superb, pare un FC1 adus la standardele de astazi.
    Numai la grafica te gandesti?...

  2. #22 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Cred ca tu nu ai citit tot postul meu sau nu l-ai inteles in totalitate.
    Daca ma gandeam numai la grafica nu mai aveam PS3 acum.

    Si da, Crysis nu e un joc prost, eu nu l-am jucat pentru grafica in mod special (nu am un PC high-end), in afara de AI chiar mi s-a parut un titlu bun, iar primele doua mi-au placut mai mult pentru ca s-au desfasurat in "natura".

  3. #23 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    deci sa inteleg ca brotherhood si revelations au fost niste AC 2.5?

  4. #24 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu stiu de ce sunteti nemultumiti de grafica din Far Cry 3..este mai mult decat buna..este o grafica putin mai cartoony decat Uncharted...dar se potriveste perfect..iar in zilele noastre, data fiind actuala generatie de console care impune niste limite, se pune accentul mai mult pe visuals si art style decat pe grafica dpdv tehnic

    Quote Originally Posted by RELOADED9 View Post
    deci sa inteleg ca brotherhood si revelations au fost niste AC 2.5?
    ia-o asa...baietii lucreaza de 3 ani la AC3..ACR si ACB au fost doar asa niste bonus-uri pe care sa mai dam banii..

  5. #25 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar
    AC3 va fi extraordinar,sper sa fie un joc lung ,plin de misiuni si de lucruri noi si o poveste pe masura ...trebuie sa aibe lucrurile enumerate de mine pentru ca acesta va fi ultimul "capitol" si daca lucreaza la acest joc de 3 ani trebuie sa arate si munca lor DAR posibil sa fie si o metoda marketing pentru a creste radical vanzarile

  6. #26 SP
    Member Mariush's Avatar
    in mod cert treaba asta cu lucram de 3 ani e pure marketing (iti dai seama ca daca spuneau: "ne-am gandit si noi sa scoatem AC3, lucram in garaj la el din primavara, anyhow speram sa va placa..." is taiau singuri craca de sub picioare").

    Nu putem decat sa speram ca se ascunde ceva adevar in spatele acestei afirmatii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 12-02-2015, 18:45
  2. Replies: 11 Last Post: 10-01-2014, 19:33
  3. Assassin's Creed III primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 22 Last Post: 13-04-2012, 18:55
  4. Replies: 6 Last Post: 03-06-2009, 12:36
  5. Data de lansare pentru Assassin's Creed 2? By Mika in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 22-01-2009, 22:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts