Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 33 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 652

Thread: iPad 2

  1. #201 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Unul din cele mai slabe reviews... if you ask me. 99% din imagini si videos sunt "furate" sau "imprumutate"... Sa nu mai vorbim de marele minus pe care l-au dat lui iPad2: Pretul. Wth, exista oare vreun tablet cu atatea features la 499 USD?!? E acelasi pret ca si la primul iPad... iar atunci nu i-au mai zis ca e prea scump... Beats me...

  2. #202 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    A venit si iPadu ...



  3. #203 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Arată foarte bine


    Sent from my iPhone

  4. #204 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Hm, orice s-ar spune, touchscreen-ul la iPad e senzational.

  5. #205 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Ar fi putut face unboxing-ul cineva care chiar stie ce e ala un iPad...

  6. #206 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ca sa nu mai spunem ca a fost prea arogant pentru gustul meu ... Ma rog , sa-l utilizati cu placere si la mai multe video-uri , mai profi un pic !

  7. #207 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Nu mai fiti mai hateri, mie mi-a placut unboxing-ul. Light, fun si la obiect. Nu cred ca l-ati fi preferat pe mentorica

  8. #208 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Asta e cap de ... USA... mmm.. WAREVAR

  9. #209 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cand am vazut ca nu stia cum sa dea jos folia am si oprit video-ul...

  10. #210 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Everybody's a critic. Si nu cred ca ai nevoie de 3 facultati să stii cum desfaci o cutie. Scrie clar, "Unboxing", nu este un review. Ideea era sa se vada cu ce vine in cutie si probabil ce este mai important la versiunea noua de iOS.



    Quote Originally Posted by mark View Post
    Cand am vazut ca nu stia cum sa dea jos folia am si oprit video-ul...
    Abia astept sa te vad cand o "sa-ti cumperi" unul, cum o sa dai tu jos folia aia.


    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Asta e cap de ... USA... mmm.. WAREVAR
    A fost o surrpdindere mai de graba si acel "warevar, a fost gen "asta e, in fine", pentru ca acum trebuie cumparat "cioc" de EU.

  11. #211 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Exact cum am dat-o jos si de pe i4 sau iPad.

  12. #212 SP
    Member Catallin's Avatar
    Pai ai zis ca ai luat iPad-ul sh si acum i-ai dat jos si folia?! Nu le mai umfla, pune mana si incropeste si tu un rewiev sa te vedem cat de profesional rupi tu folia, nu ca astia care habar n-au.

    Oricum, ce ma mira la iPad 2 e ca are pret chiar la emag parca un pic mai uman. Erau prea nebune preturile la ei la iPad 1 anul trecut.

  13. #213 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cataline stiu ca ma iubesti dar nu inteleg de ce un ipad desigilat din cutie cu folie pe el nu poate fi numit second? Sau la tine nu e? Si ma simt flatat ca imi cauti posturile si le ti minte

  14. #214 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Vezi daca iti place asta mai mult. E ceva mai "profi"




    Cheers

  15. #215 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Super faza in Germania: se face tombola la lansarea iPad 2. Ma duc si eu sa ma inscriu... in speranta ca poate am vreodata noroc in viata. Dupa ceva vreme incep sa inteleg si eu in harmalaia aceea despre ce era vorba. Faceau tombola pentru ca aveau foarte putine bucati si doar cei care castigau la tombola aveau dreptul sa cumpere... Pretul era decent (699 EUR pt. varianta 3G cu 64GB) dar cand am auzit de metoda de vanzare, m-a bufnit rasul... Am plecat suparat stiind ca iPad-ul meu actual se va vinde doar a doua zi ...

    Pe de alta parte, ca opinie personala, "jucaria" merita toti banii. E mult mai snappy... se simte diferenta de upgrade hardware. Nici nu vreau sa ma gandesc cum se va misca dupa un mic tweak cu FakeClockUp... Initial mi-era frica sa nu fie la fel de "ascutit" la margini cum este ultimul iPod Touch... pe care nu-l pot folosi fara case (de frica sa nu ma tai ). Din secunda in care am tinut iPad 2-ul in mana, am rasuflat usurat. Nu e cazul de margini taioase sau grosime enervanta. E perfect. Pentru cine a detinut un iPad, totul va fi mai ok. Pentru cine n-a avut niciodata un iPad, e timpul sa-si achizitioneze unul

    P.S. Nu stiu de ce le place asa mult albul romanilor... mie varianta alba mi se pare horrible. Probabil la noi il vor cumpara fetele si cei care isi iau iPad de fitze. Ah, si cei carora le place albul, bineinteles. Va fi un hit pentru doctori, cabinete private... si Elena Udrea

  16. #216 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si ti-ai luat iPad 2 sau nu ?

  17. #217 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si ti-ai luat iPad 2 sau nu ?
    Not yet... iPad-ul meu era programat la vanzare a doua zi, cand deja rafturile cu iPad 2 erau goale. Dar nu-i nimic, mai sper inca la preorderul pe PCGarage.

    In alta ordine de idei, un nou adaptor de la japonezi... un 3 in 1 de data aceasta. USB, microUSB si HDMI. Pacat ca nu are si card reader...
    Hanwha japan releases a new USB and HDMI connector for iPad/iPhone4 � Akihabara News
    Attached Images Attached Images usb_hdmi_ipad_adapter.jpg

  18. #218 SP
    Member iUser's Avatar
    iPad 2 indisponibila in magazinele Apple din lumea intreaga :applause:
    Daca dau laptop-ul imi cumpar si eu unul ( de 16GB, Wi-Fi , negru)

  19. #219 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    M-am jucat astazi pe un iPad 2, dar nu am reusit nicicum sa fac o poza/video de calitate. Poate sa si filmeze HD? Din pozele/filmele pe care le-am facut nu am reusit sa fac decat niste chestii aiurea pline de purici. Sau exista ceva setari ascunse? Eu unul nu am gasit nimic.
    In rest se comporta excelent, la fel ca si iPad 1, putin mai rapid. Display-ul e cristal pur, chiar simtitor diferit fata de primul, nu stiu daca au schimbat ceva sau doar pentru ca era nou
    E light, comfortabil, chargerul e enervant de bagat ca si la ipod pentru e rotunjit. La fel si sim-ul.

  20. #220 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Da, poate filma HD.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 33 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 15 Last Post: 22-10-2014, 10:01
  2. iPad 3 & iPad 4 - The New iPad By MonkY in forum Apple
    Replies: 995 Last Post: 10-09-2013, 17:26
  3. Replies: 0 Last Post: 22-03-2012, 14:06
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 02:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts