Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 452 of 788 FirstFirst ... 352 402 442 450 451 452 453 454 462 502 552 ... LastLast
Results 9,021 to 9,040 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9021 SP
    Member shorinnn's Avatar
    De ce e Funniest game:Red Dead Redemption:Undead Nightmare pe 360 si Funniest game:Costume Quest pe PS3 cand cele 2 jocuri sunt disponibile pe ambele platforme?
    Exista diferente intre cele 2 versiuni ale jocurilor?
    Mi se parea normal ca daca un joc multiplatform e funniest pe o consola, sa fie funniest si pe cealalta daca nu exista o exclusivitate si mai funny.

  2. #9022 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Cum fac legatura intre xbox si sistemul 5.1 ?
    mai multe detalii nu poti da? ce sistem 5.1 ai?

  3. #9023 SP
    Member amidacos's Avatar
    Mda ... Prea mult tam-tam cu Mass Effect-u ăsta . Sincer , nu mi se pare cine știe ce . Am jucat . L-am �mprumutat de la un prieten și l-am ținut 2 zile și nu mi s-a părut extraordinar . A fost frumos , dar nu merita at�tea premii/nominalizări . Dar nici nu prea e genul meu . Oricum , nici RDR nu e cine știe ce .Săriți-mi acuma �n cap , dar mie chiar nu mi-au plăcut aceste 2 jocuri .

  4. #9024 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Credeam ca IGN au luat-o razna, dar abia acum am vazut ca e doar pentru X360. Ma mira faptul ca Splinter Cell e cel mai inovativ joc al anului (ma asteptam sa castige un joc de Kinect, asta daca tot e o lista doar pentru X360) si sunt surprins ca Darksiders a luat premiul "Best fantasy game", a primit doar un 7.8 de la ei (mai putin decat Bayonetta, alt nominalizat).
    God si eu abia dupa ce am votat la majoritatea categoriilor mi-am dat seama ca era Xbox 360.

  5. #9025 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by shorinnn View Post
    De ce e Funniest game:Red Dead Redemption:Undead Nightmare pe 360 si Funniest game:Costume Quest pe PS3 cand cele 2 jocuri sunt disponibile pe ambele platforme?
    Exista diferente intre cele 2 versiuni ale jocurilor?
    Mi se parea normal ca daca un joc multiplatform e funniest pe o consola, sa fie funniest si pe cealalta daca nu exista o exclusivitate si mai funny.
    Asta ziceam si eu cu best soundtrack.Ma rog,nu ca ar avea vreo relevanta premile astea dar cand sunt facute de un site cu importanta majora in industria jocurilor.....mai ales ca sunt facute la șto'.

  6. #9026 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca vrei 5.1 trebuie sa ai intrare de audio-optic la sistem, iar daca nu ai trebuie sa il conectezi stereo.

  7. #9027 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ori suntem experți ori nu mai suntem
    *uploading replay
    Attached Images Attached Images 20101215002718.jpg

  8. #9028 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    E mai complicat dar cred ca merge:legi consola la tv prin hdmi si de la tv la sistem 5.1
    Setezi sa transmita si semnalul audio via HDMI si ar trebui sa mearga.
    Eu folosesc similar la PS3 dar cu casti wireless.
    Direct nu stiu exact deoarece nu detin un xbox

  9. #9029 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images big-games-2011-20101214025208711.jpg

  10. #9030 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...are cineva idee cum se numește jocul acela cu pirați (hack and slash) ce trebuie să apară (?) pe X360/PS3? �mi scapă numele. Țin mine c-am văzut/postat 2-3 trailere...dar cam at�t.

    Mulțumesc.

    Am găsit

    [url][url]


    X360/PS3/PC.

  11. #9031 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Salut,

    sunt sigur ca sa mai discutat. Am mai gasit si pe youtube videos.

    Cum imi leg XBOX360-ul la Monitor? Adica stiu ca imi trebuie un adaptor, dar aveti indee unde gasesci un asa adaptor, si de care? Firma, pretz, etc.

    Mersi

  12. #9032 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    Salut,

    sunt sigur ca sa mai discutat. Am mai gasit si pe youtube videos.

    Cum imi leg XBOX360-ul la Monitor? Adica stiu ca imi trebuie un adaptor, dar aveti indee unde gasesci un asa adaptor, si de care? Firma, pretz, etc.

    Mersi
    CABLU VGA XBOX 360 PRET 69 RON - Modchip-Land

    Sau poti cauta aici, pe forum, la aria de publicitate, probabil o sa gasesti un pic mai ieftin, pe la 50 lei.

  13. #9033 SP
    ctx
    Junior Member ctx's Avatar
    daca modez un xbox 360 slim mai e merge cu kinect ?

  14. #9034 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Ia ce vine si pe consolele PAL ...

    Deathsmiles Deluxe Edition Coming To PAL Regions

    Rising Star Games has announced that bullet hell shoot 'em up, Deathsmiles is coming to European and PAL markets with a very special and exclusive Deluxe Edition, which features the complete version of the game (nice to know), with the Mega Black Label DLC, a desktop accessory pack and the original 23-track soundtrack.

    Deathsmiles features three different modes, with the original Arcade version, an Xbox 360 conversion of the arcade version and Version 1.1, which is another conversion designed specifically for the Xbox 360, if that makes sense.

    Additionally, the game will include two-player co-op, both locally or via Xbox Live. All modes also have various difficulty levels, and the Mega Black Label DLC brings an extra stage and playable character to boot. Apparently, the additional content of this pack was offered separately to the game in Japan, and retailed for the equivalent of �25, so the Deathsmiles Deluxe Edition bundle is actually rather generous.

    Deathsmiles is coming to PAL territories in early 2011.
    Xbox360Achievements.org - Deathsmiles Deluxe Edition Coming To PAL Regions


  15. #9035 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Personal, știam despre acest lucru �ncă din luna martie (am avut o sursă sigură - am și postat pe forum dacă nu mă-nșel) dar niciodată nu strică un update (mai ales unul oficial)

    Să văd de unde-l cumpăr, asta-i problema (și sper să mai prind o copie că la 25 de lire = dar divin)

    Shopto nu aduce
    Suami salami (aka zavvi) nu aduce
    The hut (amatori)
    Gameshop.ro nu știe din astea
    eBay/Amazon - cel mai probabil

  16. #9036 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Da, va merge.Deocamdata modare pentru slim nu exista decat prin schimbarea blocului optic.

  17. #9037 SP
    Junior Member vladythegamer's Avatar
    am luat si eu un cod de pe electronicfirst.com si nu-mi merge zice ca codul este invalid.ce pot sa fac sa le trimit email sa imi dea alt cod?
    daca am doua profiluri si imi cere sa bag strada si alte chestii bag aceeasi strada la ambele profiluri?si trebuie sa bag strazi din anglia?

  18. #9038 SP
    Manager paul's Avatar
    Contacteaza-i si spune-le ca nu e bun codul, ar trebui sa iti dea alt cod sau banii inapoi. Adresa doar sa fie din Anglia (cauta pe Google hoteluri), nu conteaza ca o repeti.

  19. #9039 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by vladythegamer View Post
    am luat si eu un cod de pe electronicfirst.com si nu-mi merge zice ca codul este invalid.ce pot sa fac sa le trimit email sa imi dea alt cod?
    daca am doua profiluri si imi cere sa bag strada si alte chestii bag aceeasi strada la ambele profiluri?si trebuie sa bag strazi din anglia?
    Pai tu nici nu ai profilul completat si te-ai apucat sa cumperi coduri ? Ce regiune ai ales ? Jeez..

  20. #9040 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...cum vă merge LIVE-ul?

    Eu de c�teva ore primesc eroarea asta iar singurele meniuri active sunt My Xbox și My Friends. Iar la Marketplace n-am acces. Iar c�nd intru �n Tekken 6 primesc automat mesajul cu Disconnected from Xbox LIVE.
    Attached Images Attached Images 20101218112444.jpg 20101218112621.jpg 20101218112647.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts